Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a táp tényleg...

Szerintetek ez a táp tényleg csak felnőtt kutyáknak való?

Figyelt kérdés

[link]


8 hónapos kaukázusinak kellene.


2019. szept. 27. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az van ráírva hogy felnőtt akkor igen. Ezért írják rá.

Amúgy 8 hónaposan már elkezdheted átszoktatni felnőtt tápra.

2019. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon azt írják,hogy bármilyen fajta és életkorú kutyának,de másik oldalon meg felnőttnek írja illetve az etetési útmutatónál se adja meg külön hogy pl. 5-7 hónapos korig mennyit kell adni,csak a kutya súlyát írja.
2019. szept. 27. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

A felnőtt tápokat és a kölyök tápokat azért találták ki, mert más összetételben tartalmaz tápanyagokat. A kölyköknek más összetevőkre van szükségük.

DE Én úgy gondolom az összetételt elnézve, hogy nem lesz belőle semmi gond, ha ezzel a táppal etet hiszen jó minőségű táp.

Amikor az Én kutyám kölyök volt még pluszba vitamint is adtam neki, hogy biztos megkapjon mindent.

2019. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2019. szept. 27. 20:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Az hogy halas táp,főleg lazac az összetevő az jónak számít? Nincs több fajta fehérjeforrás az baj?
2019. szept. 27. 20:17
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy 8 hónapos kaukázusi még bőven kölyök. Növekszik, fejlődik még. Sem a csontozata, sem az izomzata nincs még teljesen kifejlődve. Ergo, szüksége van az ennek megfelelő ételre. Mit adtál idáig?
2019. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sokáig brit premium juniort,utána házi koszttal etettem.Főleg csirkehússal de kapott belsőséget,rizst kevés gyümölcsöt zöldséget.De akkor jó lehet ez a táp?
2019. szept. 27. 22:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Néztem hogy van ebből kölyök táp is,eddig nem tudtam.
2019. szept. 27. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!