Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik a konkrétan csak a...

Létezik a konkrétan csak a bullterrierekről szóló könyv?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi a cím, szerző, stb? És hol lehet kapni? Barátnőm vett egy kiscsajt, most 8 hetes, ő érdeklődött emiatt. Köszi előre is!
2010. júl. 15. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mint látod igen :) [link]
2010. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt én is megtaláltam vagy 6 oldalon! Csak sehol nem lehet kapni :( Mindegy, azért köszi.
2010. júl. 15. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Amúgy szerintem ha bemegy, vagy bemész egy könyvesboltba, és ott elmondod mit szeretnél, akkor ha könyvet nem is tudnak rögtön adni, de esetleg címet. Aztán vagy irány másik könyvesbolt, vagy ott megrendeltetni, vagy irány haza és bepötyögni a google-ba, hátha kidob egy oldalt ahol meg lehet venni, rendelni.

2010. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Már én is régóta keresek kifejezetten bullterrierről szóló könyvet, de azaz igazság, hogy én is csak egyet találtam, de azt már nem is lehet kapni, meg hát ősrégi. :( Ígyhát én angol nyelvű könyvet rendeltem teljesen új kiadás. Igaz még fordítgatom, de egész jó.
2010. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia, közben segítettek nekem: ami antikváriumos könyvet találtam, fent van neten beszkennelve:

[link] f

hátha neked is jól jön :)

2010. júl. 15. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!