Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ajandekcsomagot vihetek...

Milyen ajandekcsomagot vihetek kiskutyanak?

Figyelt kérdés

Baratnomek most hoznak el egy kistestu kolykot, es este megyek latogatoba. Szeretnek vinni egy ajandekcsomagot, mi az amit belerakhatok a kiskutyanak? Gondolom tal meg poraz meg parna mar van. En inkabb jatekokra meg jutifalira gondoltam. Kuldenetek otleteket?


Kosszi!



2019. okt. 1. 06:31
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Semmilyet. Majd ők tudják mit szeretnének
2019. okt. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Én 100% hústartalmú szárított jutalomfalatot (marha, nyúl stb) szoktam venni a kutyámnak, szerintem azzal nem lőhetsz mellé. A játék meg mindig jól jön, valami strapabírót válassz, amit nem tud szétrágni! :)
2019. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Ajándékkuponnal lehetetlen mellélőni - ha nem tudsz szerezni olyat, amit beválthatnak a kisállat-kereskedésben, akkor ki tudsz dekorálni szépen egy borítékot, amibe teszel valamennyi pénzt.


Keress egy nagyobb állatkereskedést, és sétálgass egy kicsit benne. Tele vannak a polcok játékokkal és finomságokkal (ezek közül ajánlom a szárított bőrből készülteket, van például cuki cipő alakú is, az enyém még a kutyacsokit imádja nagyon)

Hamar fel tudod tölteni a dobozt :)


Ami még jól jöhet:

- pórázra akasztható kakizacskó tartó, benne egy tekercs zacskóval

- nyakörvre tehető kendő, vagy eleve kendős póráz (az én kutyámnak is volt, szerintem iszonyat aranyos)

- Ha sokat túráznak, akkor lehet venni kutyáknak való vizespalackot - az alja úgy van kialakítva, hogy könnyedén ihasson belőle, és jól zár. Én egyszer ilyet kértem anno karácsonyra :)

- Klikker, és egy könyv a klikkeres tanításról

- Ha szeretsz sütni-főzni, akkor neten kereshetsz valami kutyáknak való finomságot, a család tagjává válás örömére :)

2019. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Egy Kong játéknak biztos nagyon örülne mindenki :)


Remekül elvan vele a kutya, tartós és még készségfejlesztő is :D

2019. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Feketeerdei sonkát vigyél neki, Te add oda a kutyának, élete végéig a második gazdája lehetsz. ;-)


Komolyra fordítva a szót, az olcsó jutik szemétből vannak, ami ér valamit néztem 370Ft. Igen, de ennek már 3800/kg ára van, ennyiből meg már a fent említett ínyencséget is meg lehet venni.

2019. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

[link]


Ihletszerzésnek is jó :)

2019. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Egy csokit a gazdiknak.

A gazdája tudni fogja hogy mit, mennyit, hogyan szeretne a kutyájának. Én sem szeretem ha más vesz valamit a kutyámnak (főleg ha nem kutyás)

Volt 3-4 ilyen, elvettem, megköszöntem hogy figyelmesek voltak de megkértem hogy max nekem hozzanak valami apróságot, a kutyát majd én intézem. Én tudom hogy mire van szüksége. Az ajándékot meg elvittem a menhelyre.

2019. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

Nekem kedves barátaim hoztak egy kis plüssjátékot, amikor kicsi volt a kutyám, amit imádott, de pillanatok alatt cafatokra tépett.


Ami nálunk bevált, és nagyon szereti a kutya és én is, az egy két végén csomózott kötél, amit tudok neki húzogatni. Nagyon szereti. Jó minőségű jutalomfalat pedig minden mennyiségben jöhet, de előtte kérdezd azért meg, hogy nem allergiás-e a kutya valamire, nem kényes-e az emésztése.

2019. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Egy barátőm kiskutyája kapott tőlem egy ikeás plüssnyuszit :)


Nem tépte szét, nagyon imádja :D

2019. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!