Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Laktózmentes tejet kaphat a...

Laktózmentes tejet kaphat a kutya?

Figyelt kérdés
Beteg és sajnos nem eszik-iszik semmit, viszont a tejet bármikor elfogadja, csak nem tudom nem-e ártok vele. Sima tejtől nincs hasmenése, de azt most nem adnék, biztos, ami tuti, de laktózmenteset sem kaphat? Mert akkor nincs ötletem. Egy 4 éves kislány palota pincsiről van szó.

2019. okt. 10. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos mit mondott, mit ehet? Úgy értem gondolom voltál vele állatorvosnál, és ő állapította meg a betegséget
2019. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha a sima tejtől nincs hasmenése akkor mi a probléma? Adj neki sima tejet...
2019. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mehet neki, de ne óriási mennyiségben mert a laktózmentesben több a cukor...


Viszont ez elég súlyosnak tűnik, ha tényleg vizet sem iszik, akkor menj vele orvoshoz (ha még nem voltál), mert 2 nap alatt meghalhat.

2019. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze voltunk dokinál, vmilyen vírus, hányás-hasmenés-láz. Kapott 3 injekciót, meg gyógyszert, amit reggel-este kell kapnia, viszont fontos lenne, hogy igyon. A doki azt mondta, hogy nem baj, ha nem eszik, csak igyon. Ő nagyon tej ellenes, szóval meg sem kérdeztem, hogy ha nincs más lehetőség, akkor kaphat-e.
2019. okt. 10. 14:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Napi 3x adnék 1 dl-t, ha szabad neki adnom, esetleg felesben vízzel. Direkt vettem laktóz menteset neki, hátha most a sima nem tenne jót.
2019. okt. 10. 14:28
 6/9 anonim ***** válasza:

6. Ez komoly egy csomó ilyen példa van az életben...

Van olyan hogy kutya nevel fel cicákat vagy akár nagymacska kölyköket a saját tejével.

De fordítva is előfordul macska etet kiskutyákat.

2019. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Arra azért figyelj oda, hogy sok gyógyszer hatását csökkenti vagy semlegesíti a tej!
2019. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha 3 órával gyógyszer előtt/után adom a tejet, úgy jó?
2019. okt. 10. 17:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha sima tejtől nincs baja, nem kísérleteznék laktózmentessel.

Egyébként húslevessel nem próbálkoztál?

2019. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!