Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet ez a...

Trényi Péterné kérdése:

Milyen fajta lehet ez a kutya? És télen lehet e kinn tartani?

Figyelt kérdés
Lett egy talált kutyusunk. Mindíg is volt kutyánk, 10 és 12 évig voltak nekünk. Ez a talált kutyus félek, hogy lebontja a házat. Mivel nagy kertünk van, gondoltam kinn is lehet, mert benn amíg elmentem dolgozni amit elért mindent megrágott. Tegnap arra jöttem haza csak pár órát voltam távol, hogy az ajtónál a vakolatot kiszedte, a kilincsen a fogának a nyoma. Szélnek ereszteni és menhelyre beadni nem akarom. De ha beáll a tél hogy fogja bírni amíg hazaérek, mert az ahol lenne nem fűthető. Válaszokat köszönöm.

2019. okt. 14. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tarthatod kint, de szamolj vele, hogy elszökhet.
2019. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy ismeretlen kutyát én biztos nem zártam volna be a lakásomba. Nem is értem, hogy gondoltad.

Hát ha nagytermetű akkor akkor valszeg semmi baja nem lesz a hidegben, egyébként most még végképp nincs hideg szoval siman hagyhattad volna az udvaron.

A legtöbb kutya kibirja a hidegben a fázósabbnak szigetelt ól kell de gondolom nem egy csivaváról beszélsz szoval szeritem oke lesz.


A kérdesdre pedig nemigen lehet választ adni, hogy milyen kutya ez... az alapjan amit leirtal kb minden kutya hajlamos ragni. Esetleg ha raknál egy képet de szerintem keverék lesz.

2019. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Még azt sem írtad le milyen szőrű (rövid, hosszú)...

Így nem lehet erre válaszolni.

2019. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rakj ki képet.
2019. okt. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nevelni kell, megismertetni vele a szabályokat, lefárasztani, és akkor majd nem rombol.
2019. okt. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Én a tacskóm házába a padlószőnyeg alá 12V-os fűtőfóliát tettem, 0-fok alatt bekapcsolom. A háza bejáratára lengő lábtörlőt szereltem. Alig lehet előcsalogatni ha hideg van.

Amikor az én kutyám ette a vakolatot, csonterősítő tablettát kapott, ezután abbahagyta a fal vakarászást.

2019. okt. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Tacskó kint... köpd le magad!


Persze h nem jön ki te eccerű, meg is fagyna csórikám...

2019. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!