Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyen nevet adjak 7 hetes...

Melyen nevet adjak 7 hetes kislány kutyusnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
nem sokára kapok egy kis tömött,hullámos bundáju,barna-fehér-szürkés spicc-pincsi keverék lány kutyust.:D szeretnék neki olyan nevet adni mely nem hétköznapi de könyű és hamar meg jegyezhető legyen neki de mégis szép és aranyos nevet szeretnék.
2010. júl. 17. 16:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Barbara, Noémi, nagyon szépen lehet őket becézni is.
2010. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kupak, Henna, Csenge, Luca, Gréti, Málna, Luffa, Zserbó, Vanda

Majd írd meg mi lett a neve :)

2010. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszoket :D még nem választotam de én a kira névre gondoltam szerintetek jó?
2010. júl. 17. 16:50
 14/18 A kérdező kommentje:
aki tud az írjon még léccike,az se baj ha nem magyar lehet spanyol,orosz,angol,magyar stb...mindegy csak ne hétköznapi legyen.amugy már néztem csomo oldalt de nem találtam neki angyon különleges nevet s szépet is
2010. júl. 17. 16:52
 15/18 anonim ***** válasza:
A kira szted nem hétköznapi? Kapásból 7 Kira nevű kutyát és 2 Kira nevű kislányt ismerek...
2010. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
értem.akor nem azt adom.köszönöm mindenkinek a válaszokat :D már nem tudok olyan nevet adni neki mi nem hétköznapi :( aki tud kérem segitsen :D
2010. júl. 17. 17:36
 17/18 anonim ***** válasza:

Morgane, Tara, Cleo, Donna, Sziki, Pepita, Dina, Becky, Málna, Luna, Fiona, Eperke


De 7 hetesen még nem szabad elválasztani az anyjától!

2010. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
tudom azért írtam hogy nem sokára avgyis 8 hetesen:)am jesabell lett a neve:)kszi mindenkinek a válaszokat
2010. júl. 18. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!