Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kell öltöztetni a kutyát vagy...

Kell öltöztetni a kutyát vagy ez csak ilyen majomkodás?

Figyelt kérdés

törpe tacskó


téli vagy csak hűvösebb időjárásban kell kintre rá vmit adni? vagy csak majomkodásból van a kutyákon ruha?


2019. nov. 1. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Tesóm kutyája még nyáron is remegni szokott este ha kimegy.

Télen ha nincs rajta kabát ki sem megy. Van, hogy kabátban sem akar ki menni.

2019. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Majd rájössz, mikor először látod reszketni a hidegtől a kistestű, rövid szőrű kutyádat.
2019. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Mindenféle rózsaszín habos babos csillogó kapucnis akármibe igen. Normális kutyaruhában nem, törpe tacskónak szüksége is lesz rá
2019. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem törpe tacskóm van. Nagyon fázós. Van egy csomó ruhája, hogy az időjáráshoz tudjunk öltözni. Van hogy nyáron késő este fázik.

Ezt neked kell ki tapasztalod, de egy ilyen rövid szőrű kistestű kutyára nem árt a kabát.Pláne ha benti kutya akkor erősen ajánlott is.

Eleinte én is hülyeségnek tartottam ha láttam egy kutyán ruhát. Aztán nekem is lett egy kistestű rövid szőrű(eddig nagy szőrű volt) és rá jöttem ez nem hülyeség, kell nekik a ruha. Jobban érzik magukat benne kint a hidegben.

2019. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
rendeltem már neki pulcsit is és kinti kabátot is. :)
2019. nov. 1. 11:59
 6/13 Andizsuzsi ***** válasza:
85%
A lakásban tartott kutyáknak (különösen a rövid lábú fajtáknál) kell, mert nem növesztenek olyan szőrzetet, ami megvédi őket a hidegben, hiszen az idejük nagy részét melegben töltik.
2019. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor szupi , mostmár nem érzem magam hülyének, hogy ruhákat vettem neki :D
2019. nov. 1. 12:48
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Enyémnek cipője is van, látom hogyan néznek rá az emberek, de leszarom, mert a kutyám 1 perc hóban sétálás után összeesik. Csak télen, havas időben hordja. 10 fokban már reszket, van több pulóvere és egy kabátja is. Rövidszőrű kutyáknak kell a ruha télen, szerencsére egyre többen vesznek nagytestűekre is. Múltkor egy dobermannt láttam hajnalban sétálni, vagyis inkább fagyoskodni. Remegett mint a nyarfalevel. Attól mert nagyok, még ugyanúgy fáznak, csak annyival jobb nekik, hogy nem ér bele a hasuk a hóba.


Enyém csivava és tacskó keverék egyébként

2019. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Nagytestu rovidszoru kutyam van. Jarunk futni hoesesben is esiben is minus 15 fokban is. Van esokabatja,lb 15 db sportooloja,2 meleg biciklis pulovere. Az esokabaton kivul mindene xl-es ferfi profi sportruhazat.

17 fokban mar sportpoloban megyunk ki setalni.


Most rendeltem egy szel es vizallo overallt neki.

2019. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszii :)


Kiváncsi lennék hogy néz ki egy csivava tacsi :) biztos aranyos

2019. nov. 1. 13:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!