Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tumora lehet a kutyámnak?

Tumora lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
7 éves beagle szukám jobb alsó emlője meg van duzzadva. Ma este vettem észre így nem tudtam elvinni orvoshoz. A viselkedése rendben van, pattog, rohangál, csóválja a farkát, nincsenek fájdalmai. Lehetséges hogy tumora van, vagy valami más ártalmatlan dolog is lehet?
2019. nov. 1. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ivartalanított?
2019. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem
2019. nov. 1. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet tüzelés utáni emlőgyulladás, de lehet tumor is. Mutasd meg mindenképp orvosnak, ő majd megmondja mi a helyzet!
2019. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megfogod az emlőt és a tövében kemény csomó van, ami általában nem sima tapintású, hanem egyenetlen érzetű, az tumor.

Ha csak az emlője van megdagadva, az lehet bármitől, de kialakulhat belőle bármi, tehát hétfőn mindenképpen orvos!

2019. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Nem az emlő, hanem a bimbó tövében-t akartam írni.

2019. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia

Mindenkeppen vidd el allatorvoshoz,mert lathatatlanban nehez barmit is reagalni erre.

2019. nov. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!