Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy veszettség...

Mennyibe kerül egy veszettség elleni oltás, chippelés, és ivartalanítás talált kutya esetén?

Figyelt kérdés
Az interneten csak a szolgáltatások vannak kiírva, az árakat nem teszik közzé. Borsod megye.
2019. nov. 2. 04:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Oké köszi 🙂
2019. nov. 2. 11:45
 12/15 anonim ***** válasza:
Veszettség elleni kb 5 ezer. Kombinált nekünk 8500ft volt. Chip 4000. Ivartalanítás (kistestű kan kutya) 16.000
2019. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igaz én budapesti vagyok, de a mi állatorvosunk például menhelyről fogadott és mentett kutyáknál 60%os kedvezményt ad az árakból. Szerintem kérdezz rá, az adott orvosi rendelőnél, hogy nálatok is benne vannak e hasonló programban.


Nálunk alapáron az összes oltási programmal együtt, Nexgard Spektra tablettával (kullancs, férgek és szúnyog ellen), előtte szivférgesség szűréssel, orsóféreg hajtóval (erre nem jó a Spektra) került eddig 40.000 forintunkba. (Az oltásokból mi csak a két kombit intéztük, a többit a tenyésztő, de az ő kiadásaival együtt tart a kutya a program szerint kb 80 - 90 ezer forintnál) Kan kölyökről van szó, az ivartalanítása még legalább 35 ezer forint lesz.

2019. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Illetve ebbe az árba még benne vannak a különféle egészségügyi szűrések, de mint említettem, ő tenyésztőtől van. Viszont a szivférgességre vonatkozó tesztet szerintem érdemes elvégeztetni, mert egyre több a fertőző szúnyog, akik télen is megmaradnak.
2019. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A kutyatartás pénzbe kerül, akkor is ha tenyésztőtől veszed, szaporítótól, menhelyről vagy az utcán találod. Ugyanannyiba kerül az orvosi költség, mint bármelyik kutya esetén. De az árak függnek a rendelőtől, az ivartalanítás meg a kutya nemétől, súlyától.


Nekem utcán talált kutyának chip 3.500 Ft, veszettség elleni + kombi oltás 8.500 Ft, szívféreg teszt 6.000 Ft, szívféreg ellen védekezés 1.200 Ft, féreghajtó 600 Ft, ivartalanítás 27.000 Ft.

De táp, kutyaház alapanyag (én építettem), felszerelések (nyakörv, biléta, hám, póráz, autós hám, autó üléshuzat, szájkosár, futópóráz, játékok, KONG, jutalomfalat, klikker) és kutyasuli még az orvosi költségekkel együtt bőven meghaladja a 100.000 Ft-ot.

2 és fél hónapja van nálam a kutya.

2019. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!