Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyabolond vagyok?

Kutyabolond vagyok?

Figyelt kérdés

A lenyeg,hogy a gond a családommal van.Nekem nincsen gyerekem csak 3 kutyám,ami ugyan olyan mintha gyerekem lenne csak a szüleim ezt nem fogadják el,sőt sértőnek tartják ha ilywt mondok.Öcsémnek vannak gyerekei és mikor az asztalnál beszélget a család a nevelésről nekem mindig azt mondják,hogy ne szoljak bele nekem nincs gyedekem.Sosem erdeklodnek a kutyaimrol,mindig ocsem gyerekeit emlegetik,fotozzak ha jonnem.A házban a kutyaimrol egy kép sincs....Igaz meg a szuleimmel elek,de akkor sincsen semmi beleszolasom az itthoniakba?Ha elmondom mi bánt,kinevetnek,meg azt mondjak "adja az eg hogy sose legyen nagyobb gondjuk" gyullol a családom,a kutyaim nem johetnek az asztalhoz sem....Mindig mondjak menjek mar ferjhez ne mindig a kutyakkal legyek mert kutyabolond vgyok....


ez igaz lenne?



2019. nov. 9. 06:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%
Nyugi, a parasztproletár rétegben benne van ez a lárvaimádat, amit a jelenlegi kormányunk csak erősít, hogy még több peoli szalagmunkást termeljenek ki nekik a birkák. Nincs veled semmi baj. Én is milliószor többre tartom a kutyáimat, mint bármilyen gyereket. Nem vagyok antiszoc, van párom (szintén CF), a szüleim szeretnek, vannak barátaim. De ennyi, én máshogy látom, a kérdező is. Nincs ezzel semmi baj.
2019. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
Azzal nincs baj utolsó hogy nem akarsz gyereket, de ez a hozzallas, hogy "Én is milliószor többre tartom a kutyáimat, mint bármilyen gyereket." nagyon fellengzős. Sose volt gyereked, nem tudod milyen. Gondolom a te anyad is tobbre tartotta a macskat nalad, vagy a hörcsögöt, azert vagy ennyire gyűlölködő a gyerekekkel szemben. Valoszinuleg nem tudod milyen volt szereto csaladban felnőni, ahol a kutya a társad lehett, de nem a gyereked.
2019. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem azzal van a baj, hogy nem akar gyereket a kérdező, hanem hogy vérig van sértődve, hogy nem a kutyái körül forog a világ. Két cicám van, szemem fényei (és anyám meg van róla győződve, hogy "gyerekpótléknak" tartom őket), mégis tudom a helyén kezelni a dolgokat. Előttük kutyám is volt, lakásban tartva, ágyban altatva, ha épp úgy tartotta úri kedve, mégsem vártam el, hogy gyerekként kezeljék, meg asztalnál etessék, és képes voltam a vendég kedvéért a helyére parancsolni, ha nem bírta a kutyaszőrt... ugyan már.
2019. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
27%
Én kutyabolond vagyok. Egész falkám van, de nem kezelem gyerekként őket, nem akarom, hogy minden róluk szóljon, hogy asztalnál legyenek. Gyerek az gyerek, kutya pedig kutya, bármennyire is imádom őket. Családtagok, de nem gyerekpótlékok. Fontosak számomra, de nem kell mindennek róluk szólnia, nincs egyetlen képem sem róluk a falon vagy ilyesmi. (Mondom ezt annak ellenére, hogy nem akarok gyereket.)
2019. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

"Sok olyat hallottam,hogy a gyerek hálátlan,meglopja a szüleit,kihasználja a családját és még sorolhatnám....


Egy kutya önzetlen,hűséges,feltéltel nélkül szeret,rosszat nem mondhat rola az ember ellentétben az emberekkel(beleértve a gyerekekket)"

Aki 40 évesen ennyit lát a világból, az ne csodálkozzon, hogy mások ennek megfelelően kezelik. A fenti állításokat hetente elolvashatom bulvárlapokban, mint állítólagos hatalmas bölcsességeket. Lehet, hogy van igazságtartalmuk, de egy érett ember nem érvel velük, mert tudja, hogy ez csak a felszín, mögötte sokkal több minden van még.

2019. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
28%

#11

Az a helyzet, hogy de, antiszociális vagy.

Azonkívül buta is. Szerinted aki nem tart többre egy állatot egy gyermeknél az paraszt? Hát erre a gondolatmenetre inkább nem is mondok semmit, annyira nevetséges.

2019. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

Leírtam, hogy csodás a családom. Szerettek, szeretnek, én is őket. Milliószor jobb velük a kapcsolatom, mint nektek valaha a tieitekkel lesz. :)


Igen, még véletlenül sem az a buta, aki a mai világba gyereket szül. :) ugyan, kedvesem, attól, hogy te tucatember vagy, még nem kell mindenkinek ilyen egyszerűnek lennie. Szeretnél te olyan buta lenni, mint én, sz@rházi. :) akinek annyi az élete, hogy kisz@rik magából egy pulyát, azt tiszta szívből sajnálni tudom csak.


És nem, a kutyáimat kutyaként, nem pesig gyerekként kezelem. Miért kezelném őket gyerekként, ha ők kutyák, nem pedig gyerekek? Ez a lényeg. A gyerekeket nem szeretem, a kutyàkat pedig igen. :)


Es igen, a kutyákat ezerszer többre tartom, mint az embereket. Ehhez jogom van, szabad döntésem. Ezt minden babucimamucikának el kell fogadnia. :)

2019. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16-os kos versenyzőnek:


Kijavítom akkor neked, hogy nehogy parasztnak kelljen érezned magad, hogy a saját anyanyelveden még írni sem tudsz (és a válszod tartalmából ítélve, olvasni se nagyon):

#11

Az a helyzet, hogy de, antiszociális vagy.

Azonkívül, buta is. Szerinted, aki nem tart többre egy állatot egy gyermeknél, az paraszt? Hát erre a gondolatmenetre inkább nem is mondok semmit, annyira nevetséges.


Na, így már talán el is hinném, hogy elvégezted a nyolc általánost. Talán. :)


Azonkívül, írom még egyszer: parasztproletát. A proletariátus, mint társadalmi réteg, mindig is az eszetleg itódlásban élte ki magát, mert minden máshoz csóró és/vagy műveletlen, buta. Na, ez vagy te. Nem baj, hogy nem érted, megértelek. Menjél, szüljél inkább. Az neked való, hiszen arra még egy patkány is képes... tuti menni fog, mindent bele! ;)

2019. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
69%

Inkább a saját válaszodat kellene javítgatnod, amiben nem csak egy vessző elhagyása volt a hiba! (Peoli)

Azonkívül nem tudok szülni, mert az a helyzet, hogy a férfiak nem tudnak. Vagy hiányoztál biológia óráról, vagy a nagy művelődésben kimaradt, hogy melyik név férfi vagy női...:)

Azonkívül nem, nem szeretnék olyan lenni, mint te. Képzeld, 2 diplomám van, lehet több, mint neked, de nem ettől lesz egy ember művelt vagy okos.

Az pedig egy beszűkült, végtelenül buta gondolkodásmód amit képviselsz. Ha a szüleid is így gondolkodtak volna, akkor nem is léteznél.

Másrészt pedig a fő probléma azzal van, hogy az általad magasztosnak vélt falcs gondolkodásmódot állítod itt be normálisnak és erőlteted rá másra.

Az meg külön nevetséges, hogy megítélted az anyagi helyzetem így interneten keresztül (tévesen) :D

2019. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk ülsz egy autóban, ha nem rántod el a kormányt elütsz egy kutyát, ha meg elrántod, megölöd az út szélén álló 4 éves kislányt. Ha te kedves kommentelő a kutyát választanád, van benned valami defekt, hiába mondod hogy mennyire szerető családban nőttél fel. És nekem sem az az egyetlen álmom hogy szüljek egy gyereket és megszünjek önálló embernek lenni, de úgy látom végletekben gondolkodsz.
2019. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!