Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen trükköket/parancsszavak...

Milyen trükköket/parancsszavakat ismer a kutyád? Milyen fajta és mennyi idős?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ül, fekszik, gyere. Pacsit tud adni.(ezeket nem tanítottuk neki soha, nem tudom honnan tudja)

Ha rámutatok a fára a kertben, akkor órákig ott ül és lesi a madarakat (ez az egyetlen amit tanítottam neki :D) Egy időben mikor még utánam szökött hasznos volt, mert így el tudtam menni anélkül, hogy észrevett volna :D

Keverék és 12 éves.

2010. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ül, fekszik, pacsit ad jobb és bal manccsal, meghajol, pörög jobb és bal oldalra, tetszhalott, hátán átfordul, a lábam között szlalomozik, a lábam között betolat :)

meg a nagyon alap parancsokat, mint amrad, gyere ide, stb..


1 éves szuka border collie :)

2010. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 és fél hónapos beagle, a behívás nagyjából megy (azért még bőven van mit javítani rajta), az "ül" nagyjából jó, és a "marad"-ot tanítgatom neki most :)
2010. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ül, áll, fekszik, hozzám, hangot->kézjelre is, akadály, szimat, forog bal-jobb, bukfenc, szégyelld magad, rázd meg, igyál, egyél, nem szabad, "papa", "cica", fogd meg, futás, menj, pacsi, pitizés, szlalom, oldalaz, tolat, ráláll a lábamra és úgy lépegetünk, terelés, apport, ereszd, kúszik, húzzad, keresd, marad, frizbi, lábnál követés, helyedre, stb..

9, 4, 2 évesek, mudik, mindegyiknek megtanítottam ezeket.

2010. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és meghajol, sántít.
2010. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az egyik:

3 éves keverék iv. szuka. tudja: ül, fekszik, kúszik, pacsit, puszit, nem szabad (bármilyen kajára), marad, gyere, kérd (ilyenkor 2 lábra áll, és a kezeit összeteszi), támad (csak nadrágszárat úz, mivel kistestű, de nem harap), 2 lábon megy, pörög


a másik:

5 hónapos rottweiler szuka. tudja: ül, fekszik, marad, gyere, nem szabad

2010. júl. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem Parson Russell Terrierem van: ül, fekszik, marad, arra a parancsra hogy Kérjed szépen! ugat, pacsit ad jobb lábbal, bal lábbal, ötöst ad /olyan mint a pacsi csak magasba emeli a lábát/, ha azt mondom neki hogy Puff! akkor "meghal", gurul, ugrik, ha azt mondom hogy Érint! akkor oda rakja a mancsát ahova mutatom.

Most a szégyelld magadat próbáljuk elsajátítani de sokszor azt hiszi hogy komolyan mondom neki! :)

2010. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

border collie kutyám van 3 hónapos

minden alapot tud (ül, fekszik, gyere, marad) és szlalomozik valamint 2 lábon táncol. :D

2010. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!