Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Maximum 60 ezer forintból...

Maximum 60 ezer forintból milye közepes testű kutyát lehet kapni? Tk nélkül is jó. Csak családi kedvenc lesz.

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 17:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
85%
Ezzel a hozzáállással plüss kutyát se! Ezt az undorító stílusodat! Ha ilyen nulla felelősségtudattal kell kutya, semmilyen állat, de gyerek sem való neked! Mindegy milyen az egészsége, idegrendszere, mindegy milyen mocskos szaporítót támogatsz, csak olcsó legyen a kutya, igaz? Tudod az, aki szaporítót pénzel, rosszabb mint maga a kizsákmányoló, alja szapi! Mert az ilyen egyszerű, felesleges emberek tartják fent ezt az ipart, mint te!
2019. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
86%

Oké, akkor nem sületelünk. 60-ért SEMMILYET!!!


120-200 közt tudsz venni közepesen szar hobbi kölyköt tenyésztőtől, ami fajtatiszta lesz. 300-tól már nagyon jól vannak.


Mondom a különbséget:


Tk- kutyánknak az oltásokon kívül semmit nem kellett adni.

Mentett, szapis kutyánk, még nincs két éves, mindekét könyökéte diszpláziás, rtg, ct, mri - csak amit itt elmondtam 200 ezerbe kerültek. A műtétje oldalanként 250 ezer lesz. Plusz allergiás még kb a levegőre is, közepes testű, csak az etetése 40 ezer forint egy hónapban.


A fanatikusoknak - mint mi a ledvesemmel - ez nyilván megéri, hoszen egy sanyarú sorsú kutyusnak biztosíthatunk jó életet... de neked vajon megérné?


Spórolj inkább össze még egy kicsit, és vegyél egy normális, tk-s kutyát!


(Anugy a szapi se fogja tudni megmondani, mekkora lesz a kiskutya, ha felnő. Tekintve, hogy fajtajellegű keverékekről beszélünk, bármelyik alomban visszaüthet egy kósza tök más nagyságú nagyapa, ükanya, esetleg kis fincsi beltenyészet).

2019. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
32%

Nem ehyszerubb egy 2 eves gyerekre szocializalt amstaff a fajtamentestol?

A menhelyes kutyak hamar szobatisztak(max egy het). A kiskolyok meg 6 honaos koraig nem szobatiszta a zaroizmok fejletlensege miatt!


Az amstaff nagyon szereti a gyerekeket,turelmes veluk jateknal. En direkt amstaffot hoztam most,mert nemsokara lesz kisbabank.


Etetesi kiltsegvetes miatt esetleg egy kisebb testu pitbull. Ott tesztelik a kutyakat. Leirjak,mire szocializalt a kutya.


Viszont a szapis vagy menhelyes betegsegei (diszazia stb felnottkorra jonnek ki. Tobbszazezer amutet. Egyszerubb egy kesz felnott kutya vagy oregebb kutya,aki nem akar minden nap futni orakon at.


A kozepes testu kutyaknak van a legtobb km igenye. Azokkal futnid kell napi szinten meg jatszani.

2019. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
29%
Vannak olyan hirdetések keverék kölykökről, akiknek mindkét szülője családi kutya, így pontsan tudni, hogy mire számíts méret, jellem stb tekintetben. Olyat keress többségük ingyen elvihető, vagy minimális(oltás, chip árát) összeget kérnek.
2019. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti az elmúlt fél évben kétszer volt a híradóban hoy gyereket szedett szét a kutya. Mindkétszer Amstaff volt. Utolsó végre egy normális ember. Akkor becsúszott szerelemkölyköket fogok keresni.
2019. nov. 23. 19:54
 26/38 anonim ***** válasza:
74%
És a tőbbiek válaszát miért hagyod figyelmen kívül?! Mert hülye vagy hozzá, hogy felfogd?! Hát nem lep meg...
2019. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Nem mindenki milliomos, hogy háromstázért vegyen egy kutyát, amivel semmilyen kiállírltásra nem szeretnék menni.
2019. nov. 23. 20:07
 28/38 anonim ***** válasza:
84%

Akkor pedig ott a fajtamentés. Egyrészt.


Másrést, mint már írtam, 120-150 közt már paksz hobbira kölyköt. Normálisat.


Amúgy ha ennyi pénzed sincs, egy társra akit 15 évre veszel, akkor nem kell neked kutya. Miből fogod ezetni, ha megbetegszik? Tudod te mennyi egy orvosi ellátás nekik? Oltások, ivartalanítás, élősködők elleni védelem, stb.


Nem kötelező ám kutyát tartani!!!

2019. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
37%

#24-es vagyok, nem tudom miért lettem lepontozva, szerintem korrekt a válaszom. Nekünk is mindig ilyen kutyáink voltak, nem mindenki szándékos állatkínzó, simán történnek balesetek, a gazdik viszont ahelyett, hogy kidobnák a kölyköket, mint nagyon sok felelőtlen ember, lelkiismeretesen gondozzák őket 8 hetes korukig, alap kölyökellátást megadják nekik és igyekeznek jó gazdira bukkanni. Amúgy meg menhelyre kerülnének, szóval akkor meg már ugyanaz a kategória.

Persze, tudom, most jönnek az ivartalanítással, de pl kezdő gazdiknak nem mindig sikerül időben. És ha vállalják a következményeket, akkor nem rossz emberek. Ilyenektől pedig nyugodt szívvel elhozhatsz kiskutyát.

2019. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
75%
Ennyiért csak szaporítótól kapsz kölyköt, ha menhelyről nem akarsz, a szapi is ugyanúgy lutri. Törzskönyves fajtatiszta kutyád ennyi pénzből biztos, hogy nem lesz.
2019. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!