Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összetétel alapján idősebb...

Összetétel alapján idősebb kutyának Acana vagy Orijen senior tápot adjak inkább?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Egész életében igyekeztem a lehető legjobb tápokkal etetni, az elmúlt pár évben főként Taste of the Wild és az Acana halas tápja ment neki. Idős korára tekintettel szeretnénk lassan áttérni senior tápra. Összetétel alapján szerintetek melyik jobb választás?

Ár nem számít.



2019. nov. 30. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire idős a kutyusod és esetleg volt e mostanában vérkép nézve, ha nem volt akkor csináltass ha minden oké akkor az acana mehet neki szerintem


fehérje az orijenben brutál magas, idős kutyának szerintem ennyire nincs szüksége.

2019. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is az Acanát mondanám, az Orijenben nagyon magas a fehérje, szerintem a legtöbb kutya nem is tudja megfelelően hasznosítani. Ha eddig is Acanat evett akkor maradhat ez, jó minőségű szuperprémium táp, biztosan minden szükségletét ki fogja elégíteni.
2019. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!