Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a két táp között a különbség?

Mi a két táp között a különbség?

Figyelt kérdés

Most ezt eszi a csivavám:

[link]

De le szeretném erre cserélni, mert olcsóbb és én nem látok olyan rengeteg különbséget:

[link]

Viszont elképzelhető, hogy csak én vagyok nagyon hülye hozzá. Olyasmi áron, mint a második, tudtok ajánlani jobbat esetleg?


2019. dec. 7. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

RC-t cserélnél RC-re? 😂 A 2 linkelt között összetételben nincs különbség..


Tehát csivava, és még kölyök.


Analitikai összetevői a második tápnak, 2kg/3690ft

Összetevők:

Szárnyasfehérje (szárított), rizs, állati zsír, növényi fehérje izolátum*, kukorica, szárított répaszelet, kukorica takarmányliszt, állati fehérje (hidrolizált), kukoricaglutén, ásványi anyagok, halolaj, szójaolaj, frukto-oligoszacharidok (0,34 %), élesztő-hidrolizátum (mannán-oligoszacharid-forrás), élesztő-kivonat (béta-glükán-forrás), körömvirágliszt (lutein-forrás).


Concept for Life Mini Junior 3kg/3690kg


[link]


Összetétel:

31% szárnyasfehérje (csirkében gazdag, részben szárított és hidrolizált), 20% friss csirkehús, rizs, kukorica, szárított répaszeletek (cukormentes), lenmag, lignocellulóz, szárnyaszsír, nátrium-klorid, sörélesztő (szárított), tojás (szárított), 0,5 % lazacolaj, 0,3 % napraforgóolaj, 0,2 % élesztőkivonat (béta-glükánokban és mannán-oligo-szacharidokban gazdag), 0,1 % cikória-inulin, 0,1 % arónia kivonat (szárított, polifenolokban gazdag), 0,02 % komló- és zöldtea-kivonat (szárított, flavonoidokban gazdag).

2019. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért egyiket sem. Ilyen kilós árban mit keres benne kukorica?

Nézd meg a Brit Care Mini sorozatát, vagy a Visan Optimanova mini junior tápját. Nagyon jó még az N&D sütőtökös szária mini junior tápja is.

A fentieket meg felejtsd el!

2019. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!