Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék, ha ugat a...

Mit tehetnék, ha ugat a szomszéd kutyája? Eddig sosem csinálta és most órák óta. Kopogtam, de a kutyát leszámítva nem zajongott senki.

Figyelt kérdés

Nem akarom én feljelenteni vagy ilyesmi, nem így értem a mit tehetnéket.

Biztos nem véletlen, hogy egy alapvetően csendes állat közel 6 órája vonyít és ugat. Lépcsőház tehát tényleg zavaró, de lehet hogy baj van és azért hangoskodik most.

Hívni lehet ilyenkor valakit aki benéz, ránézhet a dologra?

Vagy hagyjam majd csak reggelig betoppan a gazdi ha esetleg nincs otthon?



2019. dec. 11. 00:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok a késői válaszért, de dolgoztam aztán én is érdeklődtem hogy mi újság. Éjszakás a gazdi azért nem volt otthon. Két kutyus volt a házban az egyik vizsla a másik egy bolognese. Sajnos baleset történt és azért vonyított annyira a nagy kutya (vagy az ijedtségtől).

Leszakadt a konyhaszekrény a falról és ráesett a kiskutyára. A rendőrség szépen szólva szart az egészre mivel nem 24 órája tűnt el a gazdi.Feljelentést tehettünk volna maximum a zajongásért, dehát ilyet a fene se akart csak segíteni ha már valami nem stimmel..Alapvetően csendes, jól nevelt kutyusok.

Házmesterhez lekopogtunk hívta a lakás tulajt, ő a bérlőt aki jött is a kutyáihoz úgy hajnal 3-ra.


A kutya életben van, de törései és sérülései vannak (pontosan nem tudom hol és mennyire súlyos, de ha valakit érdekelni fog még érdeklődöm ha látom a gazdit) kerületi állatkórházban marad egy darabig.


Köszönöm a segítségeket!

2019. dec. 11. 16:47
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegény basszus. :( mázli, hogy nem lett komolyabb baja. Köszönjük, hogy visszajeleztél.
2019. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!