Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyjából hány hónapos korukra...

Nagyjából hány hónapos korukra érik el a végleges méretüket a csivavák?

Figyelt kérdés
Most lesz 3 hónapos nemsoká, a háta hossza már eléri a 26-27 centit. Nem kicsi csivava. Egy szaporítótól lett mentve, szóval lehet régebbről benne más is, nem tudni biztosan. Sajna nem tudom hány kiló, de olyan 3-nak tippelem már most is. Szerintetek mekkora lesz felnőtt korára? Lehetséges, hogy nem fog már túl sokat nőni? Engem nem zavar, ha óriási lesz se, csak érdeklődöm.
2019. dec. 13. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szaporítótól mentve:: Vagyis lutri mekkora lesz, mert tuti nem fajtatiszta.
2019. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

6-7 kiló biztosan lesz. Enyém 13 hetesen volt 1,4kg. Most 2,8kg 8 hónaposan. Egy ideje stagnál a súlya.


Nővérem csivava mixe 10 hetesen volt 1kg. Most 4kg és még nincs egy éves :D

2019. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden kutya 10-12 hónapos koráig nő. Biztos hogy nagyobb lesz ennél, minimum a duplája.
2019. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 7-8 kg környékén lesz majd, a kicsi kutyák kb 12 hónapos korukig nőnek.

Na ezért ne vegyen senki szaporítótól kutyát, tipikusan a csivava meg a törpe spitz az ami jó pénzért a jófogásról megnő 10 kilósra. :D Tőletek viszont szép, hogy befogadtatok ehelyett. :)

2019. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!