Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyámnak?

Mi baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Sárga, habos dolgot hányt, egy kis vizet is.

Azóta alszik, picit remegett is de betakartam és megszűnt a remegés.

Volt már hasonló helyzet a nyáron.

Mozog, de csak lassan és óvatosan, pici mozdulatokkal, valamint a szemét nehezen nyitja ki.

Mi lehet ez?



2019. dec. 18. 18:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én sajnos csak őt ismerem.
2019. dec. 18. 19:39
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Google a baratod.....
2019. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
google, facebook, ide csak az ir aki latszolag ker segitseget ugyanis ez semmit nem er, ha olyan a baj senki nem tud ofamenni meghanytatni vagy gyogyszert adni. hagyni szwnvedni alatlinzas a torveny szerint is, ennyi iso alatt reg meg kellett volna mar oldani. nem hiszem el h nincs egy barat szomszed v barki a telepulesen aki elvisz, most mar ugyelet tuti messzwbb van... nem ertem ha valai ide tud irni miert nem lehet googleben megkeresni egy allatorvos telefonszamat???
2019. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
raadasul “ejszakai” dij van altalaban mar este, joval dragabb is, karacsony elott tudom nem ez hianyzik de ilyenkor gyorsan kellene cselekedni nem neten irogatni. remeljuk nem nagy a baj... de ha nincs kocsid akkor is el kell vinned ha ma nem is, holnap.. azoval ez nem kifogaa. kihivni akkor is ki lehetett volna, talan van amelyik most is kimegy. helyi allatvedo, allatbarat csoportokban kertel mar egyatalan aegitseget v itt varsz tavgyogyitasra? bocs de mindig felidegel ha valaki azt hiszi talal egy latnokotbes tavgyogyit sztem te se gobdoltad komolyan h itt barmi megoldodik
2019. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma. Köszönöm a választ mindenkinek!
2019. dec. 18. 21:51
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
mi volt a baj, mitol, kiderult?
2019. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém akkor hányt sárgát mikor előtte legelt. Bár ő nem remegett meg nem mozgott lassan.
2019. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!