Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért néznek hülyének, hogy...

Mért néznek hülyének, hogy felszedem a kutya kakit?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom hülyének néznek, hogy felszedem a kutyám után a kakit. Sok kutyás járkál erre felé a térre sz*ratják a kutyájukat és nem szedik fel utánuk a szart. Én mindig felszedem és kérdezik, hogy minek? Más se szedi stb. Nagyon kevés kutyást ismerek aki szedi a kakát a kutyája után. Többnyire azok (de Ők se mindig) akik rendszeresen járnak a futtatóra. Na azoknak kb a fele felszedi néha ha van nála zacskó és pl épp a térre sikerült a kutyájának. Akik csak arra sétálnak azok egyáltalán nem szedik. Mért néznek emiatt hülyének? Városban is mikor multkor oda kakált nem az, hogy mondták volna jaj de rendes vagy, hogy felszeded még megkérdezdték, hogy minek szedem fel. Van a téren az kisgyerekes anyukák tábora akik meg mindig beszólnak ha a téren megyek keresztül, hogy mért ide szaratom a kutyámat. Érdekes másnak még egyszer se hallottam volna, hogy mondták volna pedig én meg mindig felszedem és már látták is, hogy felszedem. Komolyan mondom nem értem az embereket... Ha nem szedem fel az a baj ha felszedem az a baj. Ettől függetlenül felfogom szedni, csak nem értem. Nem hogy örülnének neki.
2010. júl. 20. 15:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Mert ez Magyarország, kedves kérdező...


Hollandiában már külön kresz-tábla szerű piktogrammok vannak kirakva a parkok bejáratnál, hogy a kutyaszart fel kell szedni. (egy szaró kutyát ábrázol, mögötte egy lehajoló alak) ott teljesen magától értetődik...

2010. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

mert az emberek intelligenciája a béka segge alatt van.

bezzeg ha lakkcipőbe szarba lép, akkor az a mocskos kutyás aki nem szedte föl.

2010. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hülye emberek hülye megnyilvánulásaival ne törődj.
2010. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Azt azért nem mondod, hogy tömegesen kritizálnak, szidnak hülyének kiáltanak ki az emberek, amiért felszeded felszeded a kutya ürüléket...???
2010. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem rendes dolog tőled, hogy felszeded :) Kicsit "vicces" dolog mondjuk. Mi alsóban emlékszem egy embert kinevettünk, mert kirándulni voltunk, és egy ember aki velünk jött, órákon át hurcolászta a kakit, mert nem olt hol kidobnia.

Igaz én nem szedem fel, :/ de büszke vagyok azokra az emberekre, akik ezt megteszik : )

2010. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az emberek mások... az egyik kutyás úgy gondolja, minek szedjem fel, azért vannak az utcaseprők, aki meg belelép, annak úgy kell! Más meg úgy gondolja, hogy már ennyivel is jót tesz a környezetének, és felszedi. Van aki nem fogja magával cipelni a szaros zacskót, ezért nem szedi fel. Én se szedem fel, az erdőbe a kutyám után. Itt nem jár tényleg senki, nem turista hely, amikor elmegyek vele sétálni, bemegy a susnyásba, és olyan helyre oda piszkít, ahova nem megyek be, mert televan bokrokkal, és inkább ott hagyom. Egy erdőbe nem zavar senkiit, hamar lebomlik, nem fog senki belelépni, nem bűzlik, nem zavarja az arra járókat...stb.
2010. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Budapesten a belvárosban nehéz nem fel szedni, mert még növény sincs, csak beton, így könnyű a szart észrevenni.


Ahol fű van ott bemossa az eső a talajba, ha jön vki, akin látom, hogy nagy szarszedés-szakértő, akkor én is felszedem, de a hasmenésest nem.

Vannak helyek, ahol ember sem jár, ott nem szedem fel, mert még kuka sincs.


Egyébként ez csak itt Mon nagy téma, és szerintem figyelemelterelés a valódi gondokról, meg aztán az önkormányzatnak nincs pénze takarítani, így egyszerűbb a gazdikkal felszedetni.


A sok munkanélküli segélyen élőt kellene kirendelni szart szedni, napi 4 óra szarszedés után kapna csak segélyt, mindjárt kevesebb pénz menne el erre.

2010. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy tömegesen kritizálnak, de azért van egy két ember. Meg mondom kutyások közt is volt már aki megkérdezdte minek szedem fel. Meg hát észre vettem azért szólnak be nekem (hol azért mert mért ide szaratom a kutyát stb.) mert fiatal lány vagyok. Az idősebbeknek nem szólnak...
2010. júl. 20. 15:41
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
én ilyenkor mindig felajánlom, hogy én ugyan nem szeretek belelépni, de ha ő annyira szeret, akkor legközelebb a lábtörlőjét vesszük igénybe...
2010. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
Úgy értem, hogy a segély sem kellene sok embernek, ha szart kéne cserébe szedni.
2010. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!