Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Stafford terriert és a Yorkit...

Stafford terriert és a Yorkit lehet e együtt tartani?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy yorki kiskutyam. Nem sokára költözünk családi házba és szeretnék egy stafford terriert. De nekünk az egyik ismerősünk azt mondta hogy a stafford bántani fogja a Yorkit,mert hogy benne van a verukbe, mivel harci kutyák. Van esetleg itt olyan akinek a 2 kutya együtt van? A válaszokat előre is köszönöm

2019. dec. 26. 00:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Bár nekem soha nem volt "harci kutyám", de szerintem ez hülyeség, nevelés és összeszoktatás kérdése. Meg én amúgyis azt vallom, hogy nincs olyan, hogy egy kutyafajta alapból vad, csak valamelyik fajtát könnyebb "elrontani" valamelyiket, meg nem.
2019. dec. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
De amúgy meg akkor a legkisebb a valószínűsége, hogy nem fognak jól kijönni, ha ivartalanítod mindkettőt, és ellenkező neműek.
2019. dec. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha kölyök staffit viszel és megfelelően neveled, akkor semmi gond nem lesz. Nekem macskával voltak együtt tartva, együtt nőttek fel. Szóval ez tényleg csak nevelés kérdése, hogy milyen más állattal tartod.
2019. dec. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó vagyok. Az lemaradt, hogy állatmentéssel foglalkoztam és találkozott a sztafim palotapincsitől kezdve németjuhászig mindennel és semmi probléma nem volt. Még egy morgás sem.
2019. dec. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Staff csivava párosunk volt. Semmi probléma nem volt.


Ha megfelelően nevel(t)ed mindegyiket semmi gond nem lesz. Ha egyedül nem birkózol meg vele, akkor érdemes minél előbb kutyasuliba vinni őket.

2019. dec. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2019. dec. 26. 12:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Meggondoltan kell választani. A tenyésztő ismeri a vonala jellemzőit.
2019. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, csak megfelelően kell nevelni.
2019. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%

Staffom van, a tesóméknak meg yorkie-ja. Kb félévente 1 hétig van nálam a kutya, amikor ők elutaznak 2 hétre. Akkor én vigyázok rá. Nem együtt nőttek fel, mégsincs gond soha. Teljesen jól kijönnek.


Most épp a szőnyegen alszik, az egyik macskám meg a fején. :D


Semmi nincs a vérében, maximum a makacsság és az önfejűség.

2019. dec. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyen fajta nincs, kedvem. Staffordshire terrier, na az van.


Nekünk pit van es tacskó együtt, nevelés kérdése. De tekintve, hogy neked a fajta nevének a leírása sem megy, így erősen kétlem, hogy alkalmas vagy rá.

2019. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!