Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisállat körömreszelőről...

Kisállat körömreszelőről vélemény?

Figyelt kérdés
Erről van szó: [link]
2020. jan. 4. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez hülyeség,jobban viselik a vágást.Lereszelni ezerszer tovább tart mint egy karomvágóval lenyisszantani.Persze ez csak az én véleményem
2020. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Nekem ebből a videoból nem derül ki, hogy működik valójában. Ha lenne olyan elektromos kütyü, ami ténylegesen lereszeli, biztos, hogy vennék. Azzal nem okozok fájdalmat véletlenül sem, szemben a csipesszel.
2020. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

2#

Ugyanúgy lehet azzal is fájdalmat okozni mint a karomvágóval.

Ezzel is lehet túlreszelni.

2020. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ekkora hülyeséget én még életemben nem láttam. A karomcsipesszel pár perc alatt megcsinálom az összes karmán, gyors, hatékony. Nem kell percekig egyetlen karmon nyomorognom mire lereszeli. Ez a cucc főleg azoknak a kutyáknak rosszabb akik eleve utálják a karomvágást. Fájdalommentes... Na ne röhögtess, talán nem lehet túlreszelni vagy mi? Jesszusom... A karom szerkezete nem változik meg attól hogy reszeled, az idegekkel és erekkel teli érzékeny lágy rész ugyanúgy ott marad, amit hála ennek az ízléses sárga borításnak mégcsak nem is látsz reszelés közen így még könnyebb felsérteni azt. Persze megteheted hogy 10 mpenként kiveszed és ellenőrzöd hogy hol tartasz, de így meg még ennél is több időt fog igénybe venni a procedúra.


Nem mellesleg ahog látom ez a webshopra is vall. Megnéztem pár hasonlóan hasznos felszerelést... Hidd el még a szénmonoxidot is szuper zseniális cuccként akarják eladni neked.

2020. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!