Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle gazdik! Mennyivel...

Beagle gazdik! Mennyivel kevesebb szőrt hullat el a kutyátok, ha naponta átfésülitek?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, nem vettem észre pozitív változást. Minden reggel alaposan átkefélem/kifésülöm, rengeteg szőrt eldobok (az utcán csinálom, és zacsiba a gyűjtöm), de otthon ugyanúgy sok szőre hullik ki.

Már úgy vagyok vele, hogy feleslegesnek érzem ezt a napi 25 percet erre pazarolni, ha ehelyett inkább sétálunk, azt jobban élvezi, mint a fésülést. Vagy nem jó eszközt használok??


2010. júl. 21. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
igen sokal kevesebett húlajt el viszont én nem egyszer fésülöm hanem 1 nap 2x mert egy nem elég neki és bármilyen hihetetlen a hosszú szörű kutyák nem húlajtják anyira mint a rövid szörüek.egy jó tanács 2 x fésüld át öt alaposan!és nem nem volt hiába az a 25 perc hidd el!csak türelem ha minden nap min 2 x fésülöd nem lesz anyi ször a lakásba vagy bárhol
2010. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen fésűt használsz? Tudnál képet linkelni?
2010. júl. 21. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
képet azt most nem tudok mert már kidobtam azt a fésüt és ma fogok venni neki újat.viszont amit veszek azt nem tom még milyen lesz!de én a közepes fogut szoktam neki venni avgyis a két oldalut nem is túl dúrva a fogai de nem is puha4
2010. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem ilyesmi van, csak 2 oldalú.


Nem tudom, ez nem volna jobb?

[link]

2010. júl. 21. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek van kb. 3 fésűje, mivel van goldenem is, és neki van egy csomó, de a beaglenek azok nem jók, ezért körömkefét használok. Sokkal jobb és olcsóbb megoldás.
2010. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Körömkefe? Kipróbálom.

Most még annyira nem nagy gond a szőr, de 2-3 éven belül babát szeretnék, de a kutyától nem vagyok hajlandó megválni. Ezért keresek megoldást a szőr problémára.

2010. júl. 21. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!