Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Roughcharm...

5476 kérdése:

Mi a véleményetek a Roughcharm Szombathelyi kennelről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Amerikai Staffordshire terrier-t szeretnék vásárolni, mi a benyomásotok, véleményetek, tapasztalatotok a Kennel lel kapcsolatba?


Köszönöm előre is



2020. jan. 18. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

En megneztem oket facebookon. (Nekem is jegyzett kennelbol van tovbszoros viaghyoztes szuloktol amataffom.)


A fotokon levo kutyak megfelelo testaranyuak,eletkees testalkatuak. Fog tudni turazni,futni veled. Meg szepen sprintbol elkapja a bwrorot ez a testalkat. Sot,ha olyan lelkuletu a kutyad,ugyessegi feladatokat is megcsinal(agility)


Szep a fejformajuk,szep szelesek,a szuloknek szep egyenes a laballasuk,izmosak.


Mindenkep szemelyesen menj es nezz korul naluk,nezd meg a szuloket!!!


Akar tobb kennelt is nezz meg. A faceoldalukon nem lattam a tervezett paroztatas idejet,a szuletett alom bemutatasat/vagy rendelesre dolgoznak.


Igy a kepek alapjak szepek a kutyak. De nezd meg ,milyen korulmenEk kozt elnek,nyugodt termeszetu-e ahazaspar,aki neveli oket(kulonben a kutya is iseges tipus lesz), gyerekeik vannak-e. Nagyon nagy benyomast tesz a kutyara a kornyezet ,ahol nevelkedik!!!!



Ok biztos adnak torzskonyvet,szerzit a kutyahoz.


Kerdez meg,ha versenyre viszed,viheted-e te. Vagy van-e kiadasi kotelesseged betervezett versenyeken,ahova a tenyeszto viszi illetve neked kell-e ?vinned.?? ( nekunk nincs ilyen a szwrziben)

Ha fiu a kutyad,akkor van-e aroutatasi kotelesseged?? (Sok kellemetlen es sraga vizsgaattal jar. (Nekunk nincs )


Ha nem birod tartani a kutyat ,visszaveszi-e a tenyeszto?? Nekem kifejezetten a tenyesztonek kel visszaadnom,nem adhatom el senkinek!!( ez a felelossegteljes tenyeszto!!)


Megjelent e a kutyad a tenyeszszemlen (papir van rola)


Kerd meg,h setaljon vele porazon. (Nem tom ,milyen eletkorut veszel)

En tul kockazatosnak es idegesitonek tartottam,h 8 hetest vegyek.

(Leszallt-e a hereje,nezd meg!!,a fogazatat nezd meg,a koldoket nezd meg,ne legyen serve(kituremkedes!!!), hogy mozog ,megy a kutyus. )


Az altalad elvart szemelyisegjegyeknek megfeleljen,milyen kornyezetbe viszed,miket fogtok csinalni. Az alapjan neki olyan energiaszintut kell mina i neked vagy visszautasitani a vasarlast,h ne erjen csalodas.

Elvarod-e,h megegye a betorot nagykoraban (enyem meg tudja)


Minel alacsonAbb energiaszintu,annal szofogadobb,megadobb. Ezt otudni fogja.

2020. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kutyad neve:

Az anyakutya elso almanal mindig a betuvel kezdodo utodokat jegyez be a tenyeszto a torzskonyvekbe.

Nezd meg,hanyadik alom. Egyre gyengul az energiaszint. Emberben is a nagyon oreg anyanak hibas /beteg gyereke lesz. Embereknel is a nagyon idos szulok gyereke koraven lesz,olyan fura lesz.


Nezd meg a mamat,hany eves (a neve alajan fenn van a szivetseg listajan az egesz csaladfajaval) es az aa hany eves. Ha mindketten fiatalok,nem lesz eeg a napi egy ora egyutt futas se a kutyaval. A tenyeszto mindenkepp felelosseggel tartozik ,h az igenyeidnek megfelelo kutyat adjon el neked!!!!!

2020. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!