Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Facebookon örökbefogadtam egy...

Facebookon örökbefogadtam egy kutyust.7 hónapos de nincs benne chip se oltása nincs. Vállaltam ezeket. Ez nem lesz gond az állatorvosnál? Köszönöm előre a válaszokat

Figyelt kérdés

2020. jan. 24. 00:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én pedig elhoztam, mert nekem ő kellett akkor is ha keverék. Az oltásai folyamatban vannak már és az én kis mindenem. Nem a kutya tehet arról , hogy nem gondoskodtak a kötelezőiről. Köszönöm a válaszokat mindenkitől.
2020. febr. 2. 13:56
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Hiába a mindened,de igy nem tudod volt-e beteg,még sok rejtett dolog kiderülhet akár.....
2020. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem az a probléma, hogy keverék (az enyém is keverék, csak éppen fajtamentő egyesülettől), hanem az, hogy az oltások hiányában nem elég védett az immunrendszere, ami egy kölyök esetében súlyos kockázatokat jelenthet. Az jó, hogy te elkezdted az oltási programot, csak jobb, ha felkészülsz bármi eshetőségre, hogy ne érjen meglepetésként, aztán legfeljebb örülsz, ha mégse lesz baj.
2020. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!