Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik név?

Betti606 kérdése:

Szerintetek melyik név?

Figyelt kérdés
3-4 hét és elhozzuk a kutyusomat. Egy golden retriever kölyköt. Nektek melyik név tetszik legjobban? Honey(háni), Mango, Asha(ásá)

2020. jan. 28. 18:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én régi fiú golden kutyusom Gombóc volt:) Kicsi voltam, meg ő is, és olyan volt, mint egy kis szőrgombóc:)

A mostani meg Shiva, ő kislány:)

2020. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a Mango nagyon illene ra😁 a kornyekunkon nem talalkoztam meg Mango nevu kutyussal ugyhogy kulonleges otlet. Jo kutyusozast neked :)
2020. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Amugy Honey lett a neve és nahyon illik rá!!! A Mango nem illik hozzá.. amugy a környékünkön egy Honey-t sem ismerek de Mangóból van egy kutyus aki ugyan úgy goldi!
2020. aug. 16. 22:29
 14/15 anonim ***** válasza:
Bocs, de aki egy kicsit is tud angolul, az jót nevet ezen a néven... Honey-nak a férj szokta a feleségét nevezni. Elég érdekes nevet adtatok szegény kutyának. :\
2020. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy így romba d9ntöm a hitedet, de képzeld én is nagyon jól tudpk angolul, éd tökéletesen tudom a jelentését. Mellesleg nem csak arra mondják, hogy 'édesem'.. a méz-t is jelenti. Mellesleg tegnap ismerünt meg egy másik Honey nevű kutyát (leonbergi) és akkor szerimted mindenki idióta aki Honey-nak nevezi el a kutyáját????? Amigymeg képzeld ez a gyakori.hu oldal nem azért jött létre hogy másokat lefikázz.. szóval kérlek tartsd mrg magadnak a véleményed. Kösziiiii te f** :D
2020. aug. 18. 08:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!