Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Esélyes lenne a szépség...

Esélyes lenne a szépség versenyen? Többi lent

Figyelt kérdés
beszeretném nevezni egy szépség versenyre ezt a kis tündéremet és arra lenék kiváncsi hogy esélyes e lenne megnyernie?:D it a kép róla csak le van nyirva teljesen a szöre amugy hosszú szörű kutyus: [link]
2010. júl. 24. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen szépségversenyre szeretnéd nevezni? Rendes kutyakiállításra nem tudod, ez egy keverék. Szerintem aranyos, de nem kifejezetten egy szépség.
2010. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy szépségverseny nemcsak annyiból áll hogy benevezem és kész... A kutya származási lapja is kell,valamint a kutya egészségügyi szűrései is,stb. Egyébként aranyos a kutyád,milyen fajta? :D
2010. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
áh szinte gondoltam hogy keverék :D
2010. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy keverék kutyus és olyan szépség versenyre szeretném nevzni hogy a keverék kutyák szépségversenye.amugy ha nagy a bundája nem igy néz ki :D
2010. júl. 24. 20:16
 5/15 A kérdező kommentje:
német spicc-pincsi keverék
2010. júl. 24. 20:16
 6/15 A kérdező kommentje:
miért a keverékek nem jó?vagy mi?tudom hogy keverék de nagyon szeretem és hát azért nem olyan csúnya szerintem
2010. júl. 24. 20:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Aranyosnak, aranyos. De így kép alapján nehéz eldönteni, hogy szép e. Mert azt azalapján szokták, hogy mennyire csillog a szeme és mennyire tiszta a tekintete. Milyen a szőre, szép fényes, nem csomós. Nincs bőrbetegsége. A körme szép, nem túl hosszú, nem túl rövid, nem "szálkás, szakadozott". Stb. Érted, képről nem látjuk, hogy szép e. :D Amúgy szerintem csinos a pofija. :)
2010. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszot.a körmei rendben vanak mert mindig vágjuk neki(kutya köröm vágóval)akorára amekorára a doki mondta:D mikor nagy a bundája csak ugy fénylik,fülei is tiszták,nincs bőr betegsége,nagyon ápolt kis kutya ö.
2010. júl. 24. 20:24
 9/15 anonim ***** válasza:

Értelmes választ még nem kaptál,úgyhogy:

Keverék kutyust is tudsz vinni kiállításra. Keress rá a neten a Magyar Kutyások Szövetsége (MKSZ) honlapjára,ott megtalálod a szükséges információkat

2010. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszát :)na és lenne esélye egy keverék szépségversenyen?
2010. júl. 24. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!