Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya lehet boldog, ha...

Egy kutya lehet boldog, ha kertben van tartva?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretném behozni a lakásba, de sajnos anyukám nem engedi, szegény kint áll az udvaron akkor is, ha esik az eső és bár van háza, őt jobban érdeklik a lepkék. :(

Naponta szoktam játszani vele meg tanítani, de félek, hogy ez még kevés...


2020. márc. 21. 19:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én szüleim sem engedik hogy bevigyem(csak télen engedték és szilveszter este de akkor sem a szobába). Nekem is kint van rossz és jó időben is. Nagyon boldog és egyszer sem kaparta az ajtót ugatott volna az ajtó előtt hogz beengedjük, nagyon jól érzi magát kint. Naponta vagyok vele és nem kell aggódnod! Ha meg kapja azt a szeretetet amire szüksége lehet egy kutyának akkor igazán boldog. Másrészt pedig vannak kutyák akik nem annyira szeretik a bezártságot! Tudom, azt érzem amit te, szívesen behoznám a lakásba... Nem lesz kevés a te törődésed. A kutyák igen is lehetnek boldogok kint a kertben! Érdekli az őket, hogy kint vagy bent vannak? A lényeg hogy szeresd őt, és gondolj arra, hogyha felnőtt leszel beengedheted a kutyát a lakásodba :)
2020. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!