Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogamzásgátló implantátumot...

Fogamzásgátló implantátumot kanoknak lehet már beadatni?

Figyelt kérdés
Még fejlesztés alatt van, vagy van már ilyen? Olvastam róla, de sehol sem láttam dokinál még.

2020. márc. 21. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2020. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Esetleg egt dokit tudsz javasolni, akinél lehetséges? Tapasztalatok is érdekelnek, mennyire kockázatos stb. Kutyusom nem altatható és emiatt gondoltam ezt a verziót, hogy mégiscsak meg legyen gátolva a nemzése.
2020. márc. 21. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szegény kutusz.
2020. márc. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Fogamzasgatlo? Inkabb csak tesztoszteron blokkolo, amitol nem igen lesz kedve szerelmeskedni, de nem hinnem, hogy ezt fogamzasgatlasra hasznalnak.


Aki nem akarja ivartalanitani a kutyajat, annak megoldas a tuzelos idoszakban, de azert csak-csak hormonkeszitmenyrol van szo, en nem adnam be a kutyabaratomnak.


Kutyaneveles lenyege pont az, hogy az ember felul tudjon kerekedni egy allat osztonen es iranyitani tudja azt. Ez az igazi megoldas.


Legtobben azert ivartalanitattnak, mert nem tudjak kezelni a kutyaikat es kenyelmesebb igy nekik. Pedig orvosilag egyáltalán nem indokolt a beavatkozas.

2020. márc. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bőr alá ültethető implantátum. 6 hónapig hatásos. (Egyébként sajnos nagyon drága). Az én állatorvosom is tájékoztatott róla részletesen, ha akartam volna, megrendeli, beülteti, végül én nem éltem vele - egyelőre.

Szerintem a saját állatorvosodnál érdeklődj róla, biztosan ő is meg tudja csinálni, nem olyan speciális dolog ez, csak az ára miatt kevesen engedhetik meg maguknak, ezért ritkán kérik.

2020. márc. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Rászánnám a pénzt ivartalanításra is, de fokozottan veszélyeztetett altatás szempontjából. Nem a nevelésével van a gondom egyébként, rajta kívül van 3 kutyám még, szintén kanok, semmi probléma velük, rajta viszont látom, hogy nem jó neki, amikor tavasszal úgymond megkattan, szenved. A többiek nyugisak, csak többet szimatolnak, ennyi.
2020. márc. 22. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!