Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eddig tart ez? Végig, vagy...

Eddig tart ez? Végig, vagy csak amig megszokja a helyet?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hetes francia bulldog kiskutyank. 3 napja hoztuk el. Egyenlore szenvedes az ejszaka. Van 2 gyermekunk ok is felkelnek meg ejszaka, igy 3 napja szinte semmit nem aludtunk. Sokszor felkel,nyuszog, van hogy orakat fent kell vele lenni, mert ott hagyjuk, es nyuszit. konkretan rosszabb mint egy gyerek :D ez vegig igy lesz, vagy csak amig meg nem azokja a helyet? Gomdolom uj neki ugye minden.
2020. márc. 22. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Képzeld el a gyerekedet, ha elvették volna tőled, és idegenek között, ismeretlen helyen lenne.. Meg fogja szokni pár hét legfeljebb.
2020. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sirmckovik ***** válasza:

A legrosszabb, amit tehetsz az az, amit leirtál.

Békén kell hagyni. Nem gyerek, hisztinek és nyüszöngésnek ne babusgatás legyen a jutalma. Saját életedet fogod megkeseriteni, ha ehhez most hozzászoktatod.

Mielött elmentek aludni és rácsukjátok az ajtot ne "köszönjetek" el töle, ne sajnáljátok. Csak menjetek a dolgotokra. Meg fogja érteni, hogy neki mi a dolga éjszaka. És az nem a nyüszöngés.

2020. márc. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyen rátok rálátása/érezze a közeleteket. Pl az ágyatok mellé tegyétek egy szoba kennelbe. Az enyém pár éjszaka alatt megszokta.
2020. márc. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyusziteni nem tudom hagyni, ugyanis a nappaliban van, a gyerekszobak mellett szinte. De szerencsére a mostani ejaszaka mar jo volt. Nyuszogott parat, ra szóltunk, es vissza ment a helyere, es aludt tovabb. Köszönöm szépen mindenkinek
2020. márc. 23. 06:11
 5/8 anonim ***** válasza:

En a foldon aludtam a kiskutyámmal :) es hagytam egy darabig, hogy durvabban jatsszon :D


Idovel megszokta az uj kornyezetet, mivel nem csak fegyelmeztem ezert kezdte egyre biztonsagosabban erezni magat, a vadsag is megszunt … ma mar megszeppen, ha véletlenül nekem utkozik.

2020. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a kölyök kutyákkal nem egyszerű.


majd megszokja, érdemes mielőtt lefekszetek lefárasztani nagyon,hamarabb el alszik majd.


sok kölyköt megvisel az új környezet.


Mondjuk az én kutyámnak meg sem kottyant levittem pisilni 11 kor és reggel 7 ig aludt :D egy éjszaka sem volt hiszti. Bár azóta többnyire 6 kor kelt,hogy pisilnie kell. Akkor szaladok le vele (ő már 4 hónapos)

2020. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, idaig folyamatos nyuzsges volt korulotte. Testverek folyamatos gyurkodese, harc a ciciert …


Most meg a nagy csend. Idegen szagok, idegen hely, idegen minden …


Akar milyen nehez is egy kiskutyával, azert mindenki kedvesen mosolyogva gondol vissza ezekre az idokre.

2020. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dr.Cates válasza:
Esetleg ha van otthon olyan plüss állat amit már nem sajnáltok, tegyétek mellé a helyére. Nekem a husky kölyköm csinálta ezt. A plüssök tudnak (mama vagy tesó) pótló lenni. Hátha segít.
2020. márc. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!