Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Műtét utáni kutyaruha mosása?

Műtét utáni kutyaruha mosása?

Figyelt kérdés
Tegnap műtötték a kutyámat, és gallér helyett egy kutyaruhát kapott. 2 hét múlva szedik a varratokat,és elfelejtettem megkérdezni, hogy ezt le kell-e róla venni néha kimosni, vagy vegyek-e mégegyet, és cseréljem naponta?
2020. márc. 25. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Aztegcsinálhatod, hogy minden nap áttörlöd betadinnal a sebet, a ruhába pedig teszel egy betétet. Így nem olyan a ruha és a seb is tisztán van.
2020. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor szukámat ivartalaníttattuk,akkor sokszor lepisilte a ruhát,mert picit bő volt hátul. Iszonyat szegény milyen büdi volt.


Mi 2 naponta,mosóporos,szappanos vízben átmostuk lavorban. Aztán jól ki csavartuk,rá a radiátorra és mivel vékony anyag volt 1-2 óra alatt megszáradt. Addig meg felügyeltük,természetesen.


Mi nem akartunk másikat venni.

2020. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Kipróbáltam a betétes megoldást, de sajnos akárhogy ragasztottam bele, elcsúszott. ráadásul 2 nagy heg is van a testén, úgyhogy ez nem jött be. Levettem inkább és gyorsan kimostam kézzel, és ahogy a második válaszoló írta, feldobtam a konvektorra. Viszont közben nehezen bírt magával, próbáltam ráadni egy gyerek trikót, ez sem jött be, úgyhogy...


sajnos inkább rendeltem egy másodikat belőle, és csak reménykedni tudok, hogy hamar megérkezik.

2020. márc. 26. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!