Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet adni egy 12-13 hetes...

Lehet adni egy 12-13 hetes fajtiszta beagle kiskutyának májkrémes kenyeret? és ha igen mennyit? Sajna elfelejtettem neki tápot venni és mivel csontot nem ehet még valamit muszáj neki adni holnapig.

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Szia lehet neki adni de nem sokat ha kenyér félét akartok neki adni akkor én inkább a vajas kenyeret ajánlom mert abból többet lehet neki adni. Májkrémböl lehet neki adni egy teljes szeletet és még annyit amiennyit gondolsz. Vajasból lehet neki adni anyit amennyivel jól lakik.

Remélem jól lakik a csöpség.

2008. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem nagyon ehet kutyi májkrémet, mert túl sós nekik, de szeretik (cicák is:) és ha nincs más, akkor egy-két alkalomtól nem lehet baja.
2008. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
adhatsz neki.vagy nézz a hűtőbe párizsit,sonkát,sajtot,ilyesmit.vagy nincs a fagyasztóba csirke v.pulykahusi?olvaszd ki mikróba,aztán főzd meg neki.ha van rizs,azt is adj mellé.én gyorsrizst szoktam csinálni.
2008. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!