Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lesz valaki kutyatenyés...

Hogyan lesz valaki kutyatenyésztő?

Figyelt kérdés
Érdekelne az egésznek a menete, hogyan kezdik, mit kell elvégezni, hogyan lesz valaki igazolt kennel? És, ha van itt ilyen ember az is érdekelne mennyire élvezi, mivel jár ez a munka? :) (Tenyésztés és nem a szaporítás érdekel!)

2020. ápr. 13. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább hobbi, mint munka. Rengeteget költesz a kutyák ellátására, az orvosokra, a megfelelő fedeztetésekre (hogy ne legyen beltenyészet, messziről kell friss vérvonal), a szűrésekre, a kölykökre... és ugye vagy sok kutyával dolgozol, ami sokba kerül, vagy ritkán lesz almod (hiszen tenyésztőként nem évente kétszer elletnek, hanem jóval ritkábban, ami a szuka egészségét nem terheli), vagyis ha nullásra ki tudod hozni a tenyészeted, akkor már nagyon jól csinálod.

Szóval ez egy hobbi, egy nagyon drága hobbi.

2020. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez szomorú :/ Akkor asszem kifogytam a kutyákkal való foglalkozások lehetőségeiből, mármint, mint munka.
2020. ápr. 13. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Kutyatrener lehetsz, kutyat setaltathatsz munkabol, dolgozhatsz menhelyen, elkel a dolgos kez az allategeszsegugyben ... rengeteg allatos munka van.
2020. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj a menhelyes munkával, hogy szeretem az állatokat és jó is lenne segíteni (amikor volt időm, gimiben jártam is sétáltatni), de pénzt keresni egy menhelyen nem igazán lehet.
2020. ápr. 13. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Állatorvosi asszisztens például?
2020. ápr. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vagy sintér?
2020. ápr. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!