Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb máltai...

Melyik a legjobb máltai selyemkutya tenyészet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy máltai selyemkutyát de nem tudjuk melyik tenyészet jó. Ha tudtok jó tenyésztőket akkor azt kérlek írjátok le és ha tudtok árat is írhattok.

2020. ápr. 13. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Sajnálom, de nem tudok válaszolni, viszont szerintem NE vásárolj! Hozz el menhelyről egy kedves kutyust! Hidd el megéri!
2020. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Legyen mar mindenkinek a sajat dontese, hogy menteni akar vagy fajtatiszta kutyat szeretne, visszakovetheto helyrol, DNS vizsgalattal es egyeb szuresekkel. :)
2020. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
BMW kennel vagy Gold and white angels. Mielott elhoznatok a kutyat, ragaszkodj hozza, hogy helyszini korulmenyek kozott lasd az anyakutyat a kolykokkel.
2020. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
Bocsánat én nem akartam ráerőltetni senkire, de egy ajánláshoz szerintem van jogom és majd ő eldönti végül mit választ. Tényleg sajnálom, ha nagyon nyomulósnak tűnt, de attól még átgondolhatja ezt is. És, ha pedig az lenne a probléma, hogy nem a kérdésére válaszoltam, akkor te se, de nem akarok előreszaladni, mert idáig még nem jutottunk el. Remélem ez a válasz nem lett sértő. Szép napot, egy állatbarát
2020. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!