Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elhunyt kutyám sírjára milyen...

Elhunyt kutyám sírjára milyen virágot ültessek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos elhunyt a kutyám, eltemettük és szeretnék valami virágot ültetni a sírjára. Én Dáliára gondoltam, azt olvastam az örökkévalóság virága. Szerintetek jó választás lenne? Köszönöm a választ.
2020. ápr. 14. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, milyen helyre temettétek, és milyet szeret a kiszemelt növény. Én hortenziát ültettem, tetszik is, és minden adott volt hozzá.
2020. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Azt vigyél a kutyádnak, amit szeretett. Tudom, hogy kfc-s csirkeszárnyat nehéz elültetni, és kb ugyanannyit segít neki mint egy bazsarózsabokor. Ha van a kutyádnak lelke, és még itt van, akkor többet ér vele ha csak leülsz a sírja mellé és gondolsz rá. Ha magad miatt ülteted, ültess azt amit te szeretsz.
2020. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
# 2 Te ilyen tahónak születtél, vagy gyakoroltad? A halott rokonaidnak sem segít, ha ültetnek rájuk valamit, vagy viszel vágott virágot, azt mégis csináljátok, nem?
2020. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Amilyet akarsz. Jobb lett volna ha hamvasztod és eslzórod a hamvakat. Így tőlzottan kötődsz hozzá és nem fogod tudni elengedni. Tovább tart a gyász és a szevedésed is.
2020. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nekünk nincs kertünk, és a rokonaimnál van a sírja így nem tudok leülni mellé. Így mikor megyek, szeretnék pár virágmagot vinni. Lehetőleg olyan virágot, ami valami kedveset jelent, csak minden oldal mást ír sajnos..
2020. ápr. 14. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
A dália nem telel át, ősszel fel kell szedni a gumóját, tavasszal megint elültetni. Én inkább valami évelőt javasolnék. Pl. szívvirág.
2020. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm☺️
2020. ápr. 14. 22:34
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem feltétlenül az a lényeg, hogy konkrétan milyen virág, a maga módján mindegyik szép. Olyan évelőt, esetleg kisebb cserjét válasszatok, ami az adott talajban és fényviszonyban jól érzi magát és sokáig megmaradna. Esetleg még az lehet szempont, kb mennyi ideig és mikor virágozzon. Csak pár ötlet: krizantém, hortenzia, nőszirom, valamilyen rózsa, szívvirág, árnyékliliom, napvirág.
2020. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi☺️🌷
2020. ápr. 15. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!