Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tulajdonságai vannak...

Milyen tulajdonságai vannak egy csivava és palotapincsi keveréknek? (ugyanis ilyen kutyám lesz) Mármint tudom, h. ez attól függ. De úgy hallottam, h. mind2 elég harcias fajta.

Figyelt kérdés
légy szí' ne írjatok bunkón, csak az írjon, aki értelmesen tud válaszolni..
2010. júl. 27. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

hát lehet, hogy kis harcias lesz,de ha rendesen foglakozol vele akkor nem lesz vele gond.

Nagyon boldog kutyázást kivánok neked,élvezd ki,törödj vele nagyon sokat,ezek lesznek a legszebb hónapok.

Majd tölts fel róla egy képet,kivancsi vagyok rá :)

2010. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senee válasza:
A csivava alapvetően nyugodt fajta, a pincsi kevésbé ám megfelelő szocializációval ez könnyen kezelhető. Annyi a lényege, hogy még fiatal korában szoktasd hozzá az emberek társaságához, hogy később megszokottként tekintsen arra, hogy sok ember veszi körül.
2010. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) kb. 1 hónap múlva kapom meg és akkor küldhetek képet.
2010. júl. 29. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!