Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed?

Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Erről a videóról?


[link]


Kutyát tervezek, és nem tudom szabad e így etetni.



2020. ápr. 17. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

BARFnak hívják, itt tudsz tájékozódni róla

[link]


(Mellékes, de a videóban szereplő kutyák annyira állnak közel a pitbullhoz mint Makó Jeruzsálemhez)

2020. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
lehet,de a disznohust feletsd el ,csirke szarny,comb,bort nem szabad adni neki,halat filezve.Ezt lehet mint etrend,de az en kutyamnak azert kell ilyet ennie mert erzekeny a gyomra es a taptol refluxa lesz.
2020. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom ezzel, úgyhogy lehet, hogy tévedek, de én azt gondolom, hogy működhet. Viszont akkor nagyon nagy odafigyeléssel kell összeállítani az ételét. A kutya tápanyagszükségleteit nem fedezi egy fajta hús. A vadonban a farkasok tudják éppen mire van szükségük és ehhez mérten esznek színhúst, csontot, vagy más szerveket, esetleg növényeket. A kutyatápot úgy fejlesztették ki, hogy az lefedje az állat teljes tápanyagigényét, így nem a gazdának a dolga, hogy odafigyeljen erre. Ha te készíted a kajáját a kutyát, mindegy hogy nyersen, házikoszt, külön főzés, a lényeg az, hogy meg legyen benne, minden, ami neki kell. Az, hogy éppen mi kell neki, az kortól, nemtől, egészségtől, aktivitástól, fajtától, évszaktól és egyéntől függően is változik. Nem lehet azzal letudni, hogy hát húsevő, szóval hús. A vadonban sem így működik. Én nem vállalnám be ezt a fajta etetést, anélkül hogy átfogóan ismerném az állat anyagcserefolyamatait és a körülményekhez igazított biológiáját a dolognak.
2020. ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!