Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkorára nő meg egy törpe tacsi?

Mekkorára nő meg egy törpe tacsi?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
törpe? én csak egyféle tacskórol hallotam. létezik még törpébb?
2008. nov. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Létezik bizony! Sőt, nem is a törpe a legkisebb, hanem a kaninchen vagy nyúlász tacskó, aminek 15 hónapos kortól a mellbősége legfeljebb 30 cm. A törpe tacskó felnőttkori mellbősége 30-tól 35 cm-ig terjdhet az alsó 15 hónapos korhatárnál mérve, míg a normál méretű tacskónál ez az érték 35 cm feletti. A felső súlyhatár 9 kg.
2008. nov. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, életemben nem hallottam még, hogy egy kutya méreteinél a mellbőség szóba kerüljön, de wikipedián is így kategorizálták, nem értem én ezt... :)
2008. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A mellbőség széltében vagy hosszában értendő? :D
2008. nov. 23. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig így van, a hivatalos standard is ezt tartalmazza. A mellbőséget tudomásom szerint a marnál, a mellkas legfejlettebb pontján körben kell mérni.


[link]

2008. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem törpetacskóm van! Alig bírok vele, önfejű neveletlen... Amúgy kb 2/3-a az eredetinek, de az egoja a tízszerese.
2008. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi,off: de ha a kutya neveletlen, akkor az nem a kutya hibája, hanem a gazdáé. Nekem is törpe tacsim van, és egy angyal! Nem az egoja nagy, csak nem tanítottad meg a korlátokra.
2010. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!