Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ház orzesre milyen kutya...

Ház orzesre milyen kutya lenne a legjobb valasztas?

Figyelt kérdés

Persze csaladtagkent is funkcionalna...de fontos, h legyen eros a vedelmezo osztone!

Elore koszi!


2020. ápr. 27. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Riasztó, ami a távfelügyelethez szól, plusz kamera. Ma már semmilyen kutyát nem nagy szám "lefegyverezni", akármilyen erős is a védelmező ösztöne. Nekem egy belgám és egy németjuhászom van, kamerával, riasztóval.
2020. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is van kamera, riasztó meg egy Német juhász és egy Palotapincsi!

Nagy pásztor kutyák a legalkalmassabbak, pl: Kaukázusi, Közép ázsiai...

De nem mindegy mennyi tapasztalatoda van a kutyákkal? Ezeket nem mindenkinek ajánlom nyugodt szívvel!

Továbbá mennyit foglalkoznál vele, tanítás, mozgás?

2020. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Legyel bull tipusu kutyak ideiglenes befogadoja. .Az utcakutya a legjobb hazorzo. Aztan veglegesithered. Min 2-3 kutya legyen. Vagy tobb.

Nagyon sok ilyen kuta sinylodik menhelyen,mert veszelyesek,neked mwg pont ez kell. A verukben van az objektum es szemelyvedelem.



Riaszto is legyen. Meg racs az ajton es abkakokon meg magas kerites.


A legjobb,ha meg ezeken kivul 0-24-ben van otthon mindig vki.

2020. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lézeres riasztórendszer.
2020. ápr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz, az utcakutya a legjobb. De ne hagyd csak rájuk, mert lemérgezik őket. Jelzőnek viszont nagyon jók. Nekem 6 utcáról befogadott kutyám van. Nagyon hűségesek, szeretetteljesek.
2020. ápr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van riaszto es kamera rendszer is...koszi a valaszokat.

Dobermannokat veszek.

2020. ápr. 28. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!