Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van szerintetek aki segítene?

Van szerintetek aki segítene?

Figyelt kérdés

a kutyámnak sürgős láb műtétre lenne szüksége de anyagilag nem tehetem meg....

szerintetek nem lenne olyan aki segítene vagy valami lehetőség nincs erre??

szoktam látni hogy gyüjtenek ennek annak pénzt a műtétre ( kutya is meg ember is )



2020. ápr. 28. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg helyi egyesületeken keresztül. De rengeteg bajban lévő kutya van, gazdás kutyákra nem feltétlen tudnak költeni. (Megfelelő anyagi háttér nélkül nem is lenne szabad kutyátvállalni.)


Honnan van? A tenyésztője nem segít? Vagy ha mentett, az adott állatvédő szervezet biztosan segìt!

2020. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A facén van adománygyűjtések rovat. Nekem bal oldalon található. Próbálni meglehet.

Részletre sem tudod vállalni?

2020. ápr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Találtam pár hónapja egy kutyát, akik sos műteni kellett. A doki megelőlegezte nekem és én az állatorvos számlájára szerveztem gyűjtést. Kiírtam, hogy mekkora összegre lenne szüksége a kutyának, amikor meglett, akkor leállítottam. Így volt tiszta, senki nem vádolhatott meg azzal, hogy autóra vagy nyaralásra kunyerálok magamnak.


Kérheted szervezetek segítségét is, nekik eleve "barári áron" dolgozik az orvos, aztán nekik is visszaadhatod.

2020. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
?.................:(
2021. máj. 28. 01:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!