Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ideges a kutyám, ha simogatom?

Ideges a kutyám, ha simogatom?

Figyelt kérdés

Örökbe fogadtunk egy kutyát, hat éves, fél éve van nálunk. Nagyon jön mindig, hogy simogassuk, de többször észrevettem, hogy ahogy elkezdem simogatni, ő egyből már a száját nyalogatja, mint mikor stresszelnek.

Sőt, néha már csak a közeledtemre is nyalogatni kezdi a száját.

Sosem bántottuk, de gyanús, hogy az előző gazdái igen, mert egyszer mikor elvettem az ajtó mellől a seprűt, akkor úgy szaladt el, mintha félne (pedig csak söprögetni akartam és nem is volt annyira hirtelen a mozdulat sem).

Én csinálok vajon valamit rosszul vagy rossz beidegződés lehet? Tudok szerintetek tenni valamit, hogy ne stresszeljen?



2020. máj. 12. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
49%

Latnia kellene vkinek a kutyad ekozben(simogatas),mert a teljes testbeszede alapjan lehet megmondani.


A seprunyel: igen elozoek bantottak sajnos. A rossz beidegzodest sok honap/ev elhalvanyitani. Nehez lesz biznia benned. Az en talalt kutyam 5 ev mulva merte engedni,h atoleljem meg velem aludjon.

2020. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!