Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj ha meghúzom a kutyusom...

Az baj ha meghúzom a kutyusom szőrét és kicsi jön is ki belőle?

Figyelt kérdés
Anyukám kutyusának ha meghúzom nem jön ki annyi mint az enyémnek. Mondjuk az enyém elég rövid szőrű csivava. Tudom gáz kérdés de emiatt is aggódom. Azt tudom, hogy van pollenallergiája és amiatt is lehet ez. Viszont érdekes mert egyébként nem veszem észre, hogy hullana a szőre. Nem lehet nagy baja emiatt? Kap halolajat és az a rész ahol eddig ki volt hullva már szinte teljesen visszanőtt. Vérvétele pár hete volt az rendben van.
2020. máj. 14. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedlesi idoszak van ... ugy gondolom mostanaban normalis ha hullik egy kutya szore (most valt telirol nyarira).
2020. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Én is erre gondoltam. Alapjában véve nem is látom, hogy hullana a szőre csak ha meghúzkodom neki kijön több. Én meg egyből parázok és mindenféle hülyeségek hozzáképzelek. Már daganatos betegséget is meg ilyeneket.
2020. máj. 14. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:
semmi baja annak a kutyának. Az enyémet most ha megsimogatnád egy marék szőr ragadna a kezedben. Már annyi kijött belőle hogy lehetne belőle gyúrni még 1 kutyát.
2020. máj. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!