Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell egy kiskutyát...

Hogyan kell egy kiskutyát megtanítani mindenre a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Csiribí-csiribá.. Az sem baj, ha varázspálcád is van hozzá.
2020. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan dolog amin minél előbb át kell esni...


A tréningezés egy nagyon jó alkalom arra hogy fejlődjön a kutya-gazda kapcsolat. Fárasztja szellemileg a kutyát, és közben fejlődik. A jó munkához idő kell. Inkább találd meg a legjobb minőségi módszert. Minden kutya más, így nincs egységes recept, de többféle módszer van, ezeket egy gyors kereséssel megtalálod. És ne feledd: a jó pap is holtig tanul...

2020. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"hamar munka ritkan jo"


"ha magas hazat akarsz epiteni, sokat kell foglalkozni az alapozassal"

2020. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az a minden? Sportra? Munkára? Segítő kutyának?
2020. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jól csinálja jutalom, ha rosszúl büntetés. Pl ha nem hallgat a behívásra utánamegyek és a grabancánál fogva odavonszolom ahonnan eredetileg hívtam. Sokszor, minden nap el kell ismételni amit már tud.

Egyik kutyának ez megy jobban másiknak az. Több taktikát is kikell próbálni (pl a csengő megnyomásával 3 napig szenvedtem mire rájöttem hogy a "pacsis" módszer működik)

A bernim visszahozza a labdát, meg is keresi. A bichonom nagy ritkán, de cserébe ő érti mit jelent ha mutatok egy irányba.

2020. máj. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!