Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldogomnak nagyon...

Vargaszandika3 kérdése:

Francia bulldogomnak nagyon hullik a szőre mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gondolkozok a táp váltáson jelenleg royal canint eszik..

Valaki akinek bulldogja van mit tud ajánlani amitol nem fog ennyire hullani a szőre?plussz még fakó is a szőre..



2020. máj. 19. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Első sorban doki. Lehet allergia is vagy bármi más.


Utána táp váltás valami prémium minőségre.


Ha fakó a szőre akkor az a táp nem jó neki és valamilyen vitamin hiánya van.

2020. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A royal sajnos egy nagyon gyenge táp :( keresned kéne valami jobbat, aminek van valami beltartalmibértéke is, nem csak marketingje.

Nem lehet hogy tavaszi vedlése van? Kúraszerűen vadlazacolajat adnék neki, az segíthet.

2020. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is nézesd meg dokival, hogy nem allergia vagy más betegség okozza.
2020. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lazacolajat mar probaltam..

Nem egesz evben ennyire hullik nem tudom magamhoz olelni,ha nem otthoni ruhaba vagyok mert szornyu az a sok szor😞

Es milyen tapot ajanlanatok ha a royal nem az igazi? Igen el fogom vinni alergia vizsgalatra lehet csirke allergia szerintem

2020. máj. 19. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Fésülgesd sokat, ritkán meg meg is fürdetheted. Azzal is sok szőr kijön.

Bár a francia bulldog alapból nagyon vedlős fajta és mivek benti kutyák így egész évben vedlenek

2020. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magas hústartalmú, alacsony szénhidráttartalmú tápokat keress. Pl. Platinum, Naturavetal. Lehet már ez magában megoldja a problémát.

Allergia nem hiszem, az inkább gyulladással jár, vakarózás, bűzmirigy, lábrágás stb.

2020. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!