Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány mentőkutya van szolgálatb...

Hány mentőkutya van szolgálatban a világon?

Figyelt kérdés

#szolgálat #metőkutya
2020. máj. 22. 13:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es és 10-es vagyok.
2020. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ott két adatokat ír az Európai Uniós adatokat és Európára vonatkozó adatokat. Egész Európában 85 millió 184 ezer 2018-ban. Előző válaszoló vagyok. Aki cáfolja amit írtál számot.
2020. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A kérdés csak mentőkutyára szólt. Az pedig pontosan annyi van, amennyit írtam. Te meg mindenféle pincsit is beleszámoltál...
2020. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem értelmezted a válaszom és amugy meg kérdeztem hogy honnan van az adat miután te kötözködtél. Nem mutatsz tényleges hivatalos helyet a statisztikai információdra csak írtad hogy hülye kérdésre csak ilyen választ lehet adni és még mindig kötözködsz hogy én a kis kedvencek számát számoltam. Nem, csak következtetést vontam le csak Európára vonatkozólag. Ha csak 167ezer 896 mentőkutya van a világon szerinted akkor a mentőalakulatok nagy szarban lennének világ szerte.
2020. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ó, a csuda vigye el, egy nullát lefelejtettem a végéről. Igazad van....
2020. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!