Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 éves kutya miért halhatott...

10 éves kutya miért halhatott meg ivartalanitás utan?

Figyelt kérdés

Hello brunonak prosztata gyulladasa volt nem mult el neki hiaba szedte gyogyszert ment a hasa neha hanyt meg nehezen pisilt . Es fogyott 6kg kb. Ebbe halhatott bele ? mert elet vidám volt vagy h mikor haza hoztam en elmentem itthonrol ?:/ de anyuek ott ültek mellete mert még komas volt gondoltam este mar 1üt alszunk sétalunk hát nem . En voltam a barátja :/

De azt is mondjak keringese allhatott le hibaba lettem volna ott.


2020. máj. 29. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan hiába lettél volna ott, úgy is elment volna. Emiatt ne emésszed magad.
2020. máj. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírta a szervezete a megpróbáltatásokat, nem volt már fiatal. Részvétem.
2020. máj. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos már tényleg Te sem tudtál volna rajta segíteni ha ott vagy. Neki már sok volt ez. Nem bírta szegényke. Lehet leállt a keringése de lehetett még sok más dolog is.

Nagyon sajnálom.

2020. máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
10 évesen nem fiatal egy kutya, főleg ha nagyobb termetű. Szóval elég kockázatos volt maga a műtét is, de legalább megpróbáltátok megmenteni. Sajnos nem bírta a szervezete.
2020. máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már áttétes is volt, nem bírta. Ne hibáztasd magad :)
2020. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Rakos volt. A mienk is 10 evesen halt meg rakban. Mar evekkel ezelott szolhattak volna nektek is az orvosok,amikor meg lehetett volna segiteni mutettel,h rakos a kutya.. tudtak,h bele fog halni,de kellett nekik a penzed.
2020. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szólhattak volna az orvosok? Mert szerinted ezt ránézésre tudják? Ha a gazdi nem kér vizsgálatot, akkor ők maguktól nem fogják elvégezni
2020. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a kutyádat, részvétem miatta! :(

Sajnos már nem volt fiatal, ennyi idősen altatni sajnos nem veszélytelen. Ilyenkor már az orvos nem is szívesen altat, mert benne van a pakliban, hogy ne ébred fel. Azt mondod még "kómás" volt, tehát ezek szerint ő elkezdett ébredezni. Viszont ettől még összeomolhatott a keringése szegénynek.

2020. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Részvétem :(


Folyamatos gyulladás, hányás-hasmenés, fogyás... tehát eleve egy nagyon legyengült állapotban került a műtőasztalra. Lehet műtét előtt vérképet csinálni, hogy az elkerülhető gebaszokat elkerüljétek (azt hiszem talán az altatás módszerét szokták változtatni az eredmény függvényében), de az sem nyújt 100%-os védettséget.


Az én kutyámat 10 éves korában műtötték, nekünk azt mondta az orvos, hogy a kora miatt a műtétet követő két hétben még bármikor rosszul lehet, meghalhat. (A 10. napon kellett szaladnunk vele az orvoshoz, de túlélte.)

2020. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!