Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Berniluca kérdése:

Hogyan győzzem meg a szüleimet hogy áthozhassam magamhoz a kutyámat?

Figyelt kérdés

A szomszéd házban lakik a rottweiler keverék kutyusom akit a születésénél nekem adták a gazdái de a szüleim nem engedték hogy át hozzam magunkhoz és azóta se tudom őket meggyőzni róla hogy tudnék gondoskodni egy kutyáról pedig látják hogy hetente minimum kétszer elviszem sétálni És hogy sokat játszok vele és hogy mindig konkrétan minden pénzemet rá költöm és az a baj hogy jó is lenne az hogy csak a szomszédban lakik csak az anyukája is vele lakik és az anyukája mindig bántja mert ő nem lett pórázhoz szoktatvs és ezért őt nem tudom sétálni vinni és irigy a kiskutyára és anyáék pedig azzal érvelnek hogy drága is és nem szeretnének rá költeni és hogy egyszerűen csak nem szeretnének kutyát meg anya azzal érvel még hogy nem szeretném hogyha a kutyának rossz lenne itthon a kertünkben pedig simán meg lehetne oldani hogy ne járkálja össze például anya virágágyásait.

idén karácsonyra a gazdái nekem szeretnék adni a kiskutyát viszont ha nem tudom meggyőzni a szüleimet akkor nem kaphatom meg a kiskutyámat és nagyon szeretném megkapni.



2020. máj. 31. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Egyelőre - úgy tűnik - fejet kell hajtanod a szülői akarat előtt.

Ha nagyobb leszel, annyi kutyád lehet, amennyit szeretnél. Ezt a kicsit meg vidd el sétálni, ahányszor csak tudod és játsszál vele jó sokat.

2020. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos, sehogyan. A kutyatartás tényleg drága. Ha még nincs önálló kereseted, és a szüleid nem szeretnének rá költeni, meg egyébként sem akarnak kutyát, akkor nem tudsz mit tenni.
2020. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Ez egy nehéz helyzet. Sajnos, ha a szüleid ennyire nem akarják, akkor nem tudod meggyőzni őket. Ha meg valamilyen módon mégis sikerülne akkor gondolj bele: ők nem akartak kutyát, így folyamatosan konfliktus lenne belőle, ha pl. dokihoz kell vinni vagy megrág valamit, ami a kutyán csattanhat.

Ha van rá lehetőséged akkor foglalkozz vele amennyit csak tudsz, ő így is örülni fog neki és neked is jobb, mintha egyáltalán nem is lenne kutyád! :)

2020. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy, majd ha lesz önálló kereseted és napi kétszer sétálsz a kutyával, egyébként a szüleidet terhelnéd a foglalkozással és a költségekkel is, amit ők nem akarnak vagy nem tudnak vállalni.
2020. jún. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Semmi "sajnos"! Nyaggasd a szuleidet, igerj meg fut-fat, legyel otthon olyan mint egy angyal ... konyorogj, hisztizz, toporzekolj :)


Meg lesz az a kutyus ... ne add fel!

2020. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Mond meg anyadeknak, hogy ha nem ... akkor atkoltozol a szomszedhoz. :D
2020. jún. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, annyi csak a baj hogy ha ott hagyom a kutyámat,akkor az anyukája továbbra is bántani fogja...a költözéssel már voltak gondolataim,végülis három kutyaház van és csak két kutya😂
2020. jún. 1. 12:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!