Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék szerezni egy...

Hol tudnék szerezni egy alaskan klee kai kutyát? Ja és kb mennyiért?

Figyelt kérdés

#kutya #állat #husky #Klee kai #Alaskan Klee Kai
2020. jún. 1. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb talán Ausztriában. ~2-3ezer euró
2020. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én is szemezek a fajtával egy ideje. Remélem hamarosan nálunk is lesz tenyésztője. Bár biztos nem lesz olcsó.
2020. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországom szerintem nem nagyon lehet találni.
2020. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2020. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Rákerestem, de szerintem magyarországon nem árulnak. Itt van egy hasonló kérdés, de ez már elég régi:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__5833568-hol-..

Nekem kinézetre a sima husky jobban tetszik, de ez sokkal kisebb.

2020. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
Emberek! Most komolyan még mindig ott tartunk hogy képesek vagytok fizetni egy barátért? Mert egy kutya igenis a barátod, nem az alárendelted és az unaloműző lelkisegélyed. Képesek lennétek többszázezret fizetni egy helytelenül? Képesek lennétek tenyésztőtől állatot vásárolni csak mert szebb és nektek a fajtiszta kutyus jár nem holmi korcs? Félreértés ne essék a tenyésztett kutyákról mem gondolom azt hogy nem érdemelnének szerető gazdit, hanem azt gondolom hogy amíg van olyan kutya aki életében nem tapasztalt szeretetet addig én inkább őket fogadnám be. Nyilván ott az érem másik oldala is hogy akkor mi lesz azokkal a kutyusokkal akik semmiről sem tehetnek csak rossz helyre születtek, tehát a tenyésztettekkel. Minél kevésbé lesznek keresettek a tenyésztők annál kevesebbet fognak tenyészteni majd. Tegyünk kérlek a jó ügy érdekében és inkább ti is fogadjatok örökbe! Csak mondtam... Semmi bántó szándék...
2020. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
6: minden oké? Érzelmileg elég labilis lehetsz ha ennyire kiborít egy ilyen egyszerű kérdés.
2020. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6%
#7 nem "borít ki" csak egyszerűen már minden 2. állatos kérdés arról szól hogy hol tenyésztik ezt meg azt a fajtát? És nekem mint látod teljesen más a véleményem, hát gondoltam leírom. Amúgy köszönöm neked hogy az egész szövegemben csak annyi rosszat találtál hogy meg mertem osztani...
2020. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

A futtatoban is egy ilyen okos osztott minket, hogy az az ember nem szereti igazan a kutyakat aki vesz, meg akkor sem ha normalis tenyesztotol. Nekunk 2 kutyank orokbefogadott. Torzskonyvesek, megvettek oket es lemondtak roluk, a tenyesztojuk altal kerultek hozzank. Az egyikuk cseh tenyesztotol van, Szlovakiaba adta el Magyarorszagra kerult egy tenyesztohoz, aki segiteni akart a kutyan, igy kerult hozzank. De neeeem jo, mert pedigres kutyak, akkor mar nem is szeretjuk az allatokat. Azt mondta, ha nem menhelyi vagy utcarol befogadott kutya, akkor nem is igazan kutyaszereto a gazdi. Egyebkent elmondom neked, az igazi tenyesztoktol nagyon kis reteg vasarol am, kevesen aldozzak ra a penzt.

A gond azokkal van, akik szaporitoktol vasarolnak. Illetve az allattartasi kulturaja jopar embernek es a laza torvenyek.

2020. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

#6 és #8: nem értek veled egyet. Mindenkinek legyen olyan kutyája, amilyet akar. Mert nem a tenyésztőkkel van a gond. A tenyésztős kutyákból hidd el, nincs felelsleges, kevert szaporulat és nincs nem velük vannak tele a menhelyek. Főleg, hogy a tenyésztőnek elővásárlási joga van, ha a tulaj valamiért meg akr válni a kutyájától.


Akik ontják a rossz sorsú áva kutyákat, azok a: szapik és a hülye emberek, akik leragdtak ott, hogy fifinek egyszer szülnie kell életében, mert a faluba' úgy szokás.


Szóval, ne haragudj, de nem érzem úgy, higy nekem, mint felelős ember és állattartó a magam kárára kéne más idiotizmusàt és pénzhajhászását korrigálni.

Én akarom tudni, hogy a "barátom" egészséges lesz, idegileg stabil, szeretném tudni, milyen a fajtajelleg/jellem, mekkora lesz, mire lesz jó (mire tenyésztették a fajtát). És bizony én ezért fizetek szívesen. Ez van.

2020. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!