Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám állandóan (kb....

A kutyám állandóan (kb. másodpercenként) nyalogatja az orrát. Mitől lehet? Nem látok semmi szöszt, vagy ilyesmit.

Figyelt kérdés
fajtája: kaukázosi medveölő
2010. júl. 31. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet csikizi valami vagy folyik az orra, vagy csak hamar kiszárad a melegtől az orra...

az én kutyámnak illetve a pasim kutyájának nagyon száraz az orra de az orrlyuka körül nagyjából nedves, de nem csak most, már régóta...

2010. júl. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami illat is zavarhatja, amit talán te meg sem érzel. Az enyém a szomszéd parkettájának lakkozásakor borult ki, majdnem 20 perccel azelőtt, hogy én is megéreztem volna a szagot. De persze az is lehet,hogy folyik az orra, mert ebben a szeszélyes időben picit megfázott... nem tudom. :) biztosan semmi komoly!
2010. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
ehhez a kérdéshez tökéletesen lényegtelen h milyen fajta. Olyan h medveölő pedig nincs, sajnálom ha ezzel menőztél eddig, jobb ha tudod.
2010. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:
52%
Medveszagot érez.
2010. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már bocs, de én nem menőzök senkinek azzal, hogy milyen kutyám van.:) Mindenki magából indul ki... Anyád nem tanított meg a kérdésre válaszolni te suttyó?:)
2010. aug. 3. 03:48
 6/6 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a rendes választ.:)
2010. aug. 3. 03:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!