Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Emlékszik a kutya visszamenőle...

Emlékszik a kutya visszamenőleg olyan emberekre akik mondjuk egy jó ideig az életébe voltak,de aztán nem látta évekig?bővebben lent

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy van egy imadnivaló bolognese kiskutyám,de amikor édesanyám kiköltözött külföldre,kivitte magával hogy ne legyen egyedül.az elmúlt 3 évben max 10szer találkoztam a kutyával,és most kiderült hogy attételes rákos 12 évesen.jelen pillanatban még jól van a doki szerint is,de nyilván ez hamarosan sajnos változni fog.a kérdésem az lenne azokhoz,akik tényleg értenek a kutyákhoz hogy az ő szemszögéből nézve jelentene az valamit ha kimennék hozzá?mert én félek kimenni,mert a szívem megszakadna,és félek az érzéstől,ha meglátom stb,de ha neki ezzel jót tennék,vagy ha az ő fejében benne vagyok,akire esetleg vár is,akkor nyilván már holnap kimegyek....hálás lennék nagyon annak aki segítene ebben!köszönöm előre is!

2020. jún. 7. 00:25
 1/8 anonim válasza:
100%
Amig közel lakott hozzád ,és jó kapcsolatot ápoltál vele akkor nagyon boldog lesz ,ha találkozna veled . Ha elsőnek nem is ismer meg ,picit megszagól és egyböl ismerni fog 😁
2020. jún. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felismer majd !
2020. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Biztosan felismer! Ha teheted, látogasd meg. Nyilván a a vírus vagy az anyagiak lehetnek akadályoztató tényezők, de szerintem(!!) ha nem látogatnád meg, megbánnád később
2020. jún. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj! Furdalna egész életedben a lelkiismeret, ha nem mennél az fix!


A kutyus emlékszik!

Saját sztori:

Sajnos nekem van egy buta ismerősöm, aki sok-sok éve azzal idegesítette a kutyám, hogy macskanyervákolást utánozott.

A kutyám azóta is gyűlöli, támadja, szinte rá se ismerek, annyira menne neki... közben meg egy ártatlan, bújós kis eb mindenki mással (aki normálisan viszonyul hozzá).

De teljesen kikel magából ha azt az embert meglátja. Emlékszik rá, hogy évekkel ezelőtt cseszegette. A kutya nem felejt :)


Ehhez képest te gazdija voltál anyukád mellett is. Szóval menj!

2020. jún. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig meglatogattad es közömbös volt hozzad akkor folosleges
2020. jún. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Az elozo kutyam egy ket hetes nyaralasomba(ott hagytam anyamnal,aki imadja!!) lebetegedett es vegso stadiumossa fejlodott a rakja. Belebetegedett,h otthagytam ket hetre.

A te kutyad is belebetegedett,h elhagytad. Sajnos. :( Nagyon erzekeny lelkek. A kovetkezot mar ne hagyd el.

2020. jún. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömmel esett meg hogy eltünk a kutyája. 2 évre rá találta meg. Valaki befogadta csak éppen az nem lett megnézve hogy van-e benne chip mert volt. A kutya iszonyat boldog volt. Az ismerősöm úgy tett minthogyha be ment volna egy házba, a kutya visszasétált lassan ahoz a házhoz ahol befogadták. Ismerősöm elment oda a kutya egyből újra letámadta nyalogadta körbeugrálta. Mondta az ott lakó nőnek hogy ő elviszi a kutyáját a nő fel volt háborodva de a chippel bizonyítani lehetett hogy kié a kutya. 3 éves volt amikor eltünt és 5 éves volt amikor előkerült egy igazi csoda.
2020. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm akik írtak!

Nyílván örült,és ugrált amikor mentem

hozzá,de egy csupaszív kis lélek,aki mindenkinek ugyanígy örül.szóval ebből nem tudok messzemenő következtetéseket levonni,de olvasva a kommenteket,kimegyek.:)

2020. jún. 7. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!