Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyusomnak vakarom a...

Ha a kutyusomnak vakarom a fülét az normális ha utána van amikor megrázza?

Figyelt kérdés
Nem fáj neki, nem is vakarja vagy rázza többet mint a többi kutyus. Csinálhatok bármit a düleivel nem fáj neki. Csak volt olyan, hogy amikor a fültövét erősebben megnyomkodtam (szegényt állandóan vizsgálom) oldalra tartotta a fejét megvakarta és futott tovább. Félek nagyon a daganatoktól és most az agydaganatot beszéltem be magamnak. Pedig ugyan ezt megcsináltam egy másik kutyussal és ő is ugyan ezt csinálta.
2020. jún. 8. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem a józan ész talaján próbálj meg megmaradni, hogy az agydaganatot (ha lenne is) kézrátétellel nem tudod megállapítani, az tuti. Miután az agya a koponyán belül van, amibe nem tudsz belenyúlni. Hagyd élni azt a szerencsétlen kutyát.
2020. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igaz. Csak annyi rossz dolgot hallani, hogy én állandóan parázok, hogy valami súlyos betegsége lesz.

Pedig kitudnám fizetni is és nem mondanék le róla, ismerettségem is van (állatorvosok). És mégis rettegek

2020. jún. 8. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt úgy tudod a legjobban elkerülni hogy jó helyről veszed a kutyádat, tudva hogy kik és milyenek voltak a szülei, hogy megkapta az oltásait és hogy nincsen semmilyen veleszületett szervi baja vagy fejlődési rendellenessége.


A kutyának se jó ha állandóan azt érzi rajtad hogy aggódsz, és úgy bánsz vele mint egy hímestojással! Amikor simogatod akkor meg igazából nem is simogatod, hanem vizsgálod és daganatot keresel...


Kicsit ezt próbáld meg szerintem helyretenni magadban, mindkettőtök érdekében. Arra meg szintén ne legyél büszke hogy "nem mondanál le a kutyáról" ha beteg lenne, MÉG JÓ!

2020. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Keverék kutyus.
2020. jún. 8. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak megigazítja a frizuráját. :-D
2020. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
😁 Tudom szánalmas vagyok de nagyon szeretem
2020. jún. 8. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém minden simogatás után megrázza magát, hát elrontjuk a jól belőtt frizuráját, na. :-D
2020. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!