Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen konzervet adjunk egy...

Milyen konzervet adjunk egy kb 1 hónapos 60 dekás kiskutya kölyöknek? Hányszor mennyit egy nap?

Figyelt kérdés
Találtuk, most tejet adtunk neki, közben olvastam, hogy nem szabad azt adni neki, így nedves kutyatápot vennénk neki.

2020. jún. 9. 13:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Én kb 3-4 hónaposan kezdtem el adni a kutyámnak Real Nature konzervet, én megvagyok vele elégedve. De ilyen kicsi kutyának tényleg még nem javasolt.
2020. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%

4 hetes kutyát már a tenyésztő is táplál. Jó minőségű starter vagy puppy!!! Nem junior! tápot vegyél,amit be kell áztatni majd villával összenyomkdi,igaz konzerv jellegű lesz,de nem baj. Ezekben meg van minden vitamint. Plusz kecske tej is nagyon jó!


Konzerv felejtős,meg semmi tápértéke nincs,max egy jó kis fosást tudtok vele elérni ami egy 4 hetes kutyánál akár végzetes is lehet.

2020. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#6-os válaszolónak köszönöm, de szerintem a royal canin-ál, amit linkeltél még a pedigree is jobb: Royal: Hús és állati melléktermékek, gabona, növényi melléktermékek, olajok és zsírok, tej és tejtermékek, ásványi anyagok, élesztők. Pedigree: Hús és állati származékok 50% (4% csirkehúst tartalmaz), Olajok és zsírok, Növényi eredetű származékok, Ásványi anyagok.

Mindegy, én ezt találtam ezen az oldalon:

Összetevők:

Csirkeszív:

45% a következőkből: szárnyashús, szárnyasmáj, szárnyaszúza, szárnyasnyak, 28,8% húslé, 20% csirkeszív, 5% rizs, 1% ásványi anyag, 0,2% lazacolaj.

Pulyka & borjúszív:

30% a következőkből: pulykaszív, pulykahús, pulykamáj, pulykazúza, pulykanyak, 28,8% húslé ,20% borjúszív, 15% a következőkből: szárnyashús, szárnyasmáj, szárnyaszúza, szárnyasnyak, 5% rizs, 1% ásványi anyag, 0,2% lazacolaj.


Szárnyas & vad:

33% a következőkből: szárnyashús, szárnyasmáj, szárnyaszúza, szárnyasnyak, 33% a következőkből: vadszív, vadhús, vadmáj, vadtüdő, vadpacal, 27,5% húslé, 5% rizs, 1% ásványi anyag, 0,3% kalcium-karbonát, 0,2% lazacolaj.


Marha szárnyással:

40% a következőkből: marhaszív, marhahús, marhamáj, marhatüdő, marhapacal, 30% a következőkből: szárnyasszív, szárnyashús, szárnyasmáj, 28,8% húslé, 1% ásványi anyag, 0,2 % lazaolaj.

2020. jún. 10. 08:04
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, kicsit nézz utána. A RC-nak vannak nagyon gyenge tápjai, de a strater és a sporttápja a legerősebb a piacon.
2020. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14-es, akkor félreértettem valamit.

Azt hittem a hústartalom számít.

2020. jún. 10. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!